Vítek1 Odesláno 10. květen 2012 Odesláno 10. květen 2012 na yarisovi nam zacina cim dal vic blednout lak na nekterych dilech predpokladam ze byli strikane, je to mestske auto. Ty mista jsou takove jako mlecne, vzdycky kdyz to vemu nejakym voskem - lestenkou tak to je jak nove ale za chvili to udela zase. da se s tim neco delat? nebo jen lakyrnik? Citovat
koblih69 Odesláno 10. květen 2012 Odesláno 10. květen 2012 Co to je za barvu? Asi červená co? Rozleštit úhlovou leštičkou. Je to práce na 3-4 hodiny a pokudje to hodně tak za měsíc ještě jednou ale pak to zase pár let ( při rozumné péči ) vydrží. Udělej FOTO Citovat
Vítek1 Odesláno 10. květen 2012 Autor Odesláno 10. květen 2012 presne tak cervena jak se dostanu k autu tak udelam fotku. zatim jsem zkousel lestit tempem a taky nic. problem je ze nemam kde lestit lestickou Citovat
Vítek1 Odesláno 10. květen 2012 Autor Odesláno 10. květen 2012 tak fotka tady udelal jsem asi 15 fotek nez to bylo znatelne https://skydrive.live.com/redir.aspx?cid=9125bc994dc7dd36&resid=9125BC994DC7DD36!1748&parid=9125BC994DC7DD36!111&authkey=!ALOKx-VTpsNICyo Citovat
koblih69 Odesláno 10. květen 2012 Odesláno 10. květen 2012 Vidím tam v galerii jen to jak jsi lakoval kola a jednu rozmazanou červenou... to vybledlejší je asi plast, že? Ten trpí víc. Nicméně Tempem to rozleštit jde asi jsi byl málo houževnatý. Odhadem strávíš na ploše 10x10 cm cca 10 minut. Leštičku to je samozřejmě rychlejší. Volantovka nemá smysl musí to být úhlovka nějakých 800 a více W nebo pneumatika. Doporučuju ne tempo, ale něco rozumnějsího, kvalitní pasta se dá koupit za cca 400,- kg. Poradit ti jinak neumím, naplánuj si cestu na minisraz. Já sice do Brna jezdím k rodičům, ale tam sotva stíhám servis tátova auta, takže to bych spíš nesliboval. Citovat
Vítek1 Odesláno 10. květen 2012 Autor Odesláno 10. květen 2012 jojo jen ta jedna mazla ale jen na ni to je poznat, vic jsem jich tam nedaval. Jo to je zrovna naraznik a skareda je jen plocha pod vratama. pak jeste kapota je nic moc a kousek na levem boku auta. zkusim teda jeste jednou tempo jinak sezenu nejakou brusnou pastu a lesticku. zkousel jsem dokonce kousek i jemnim smirkem a taky nic Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.