třídvířko Odesláno 24. duben 2012 Odesláno 24. duben 2012 Čau.Kolegině z podniku má Fiat Ulysse,asi 2,0 v naftě (JTD?)Má takovej zvláštní problém,za vlhkého počasí,déšť,mlha,sníh,prostě nenastartuje.Má prý nějakej sprej,kterej foukne do sání a pak to nastartuje,pak už startuje celej den v pohodě,jen prostě ten první start po ránu. Nemohla by to dělat váha vzduchu?Měla to už několikrát v servisu a na nic nepřišly,ani dia nic nehlásí.Tak kdyby někdo měl nějakou takovou zkušenost.Dík za rady a nápady. [upravil dne 24.4.2012 21:37 od třídvířko] Citovat
třídvířko Odesláno 24. duben 2012 Autor Odesláno 24. duben 2012 Proč myslíš,nehlásila by něco dia?Kdybys nebyl tak daleko tak ti ji tam pošlu. Citovat
MatrixChose Odesláno 24. duben 2012 Odesláno 24. duben 2012 Jestli to budí start sprajem tak to jsou vstřiky. Dia není všemocná furt. Citovat
třídvířko Odesláno 24. duben 2012 Autor Odesláno 24. duben 2012 No dobrá.Takže ven s nima a repas?Ale zas že to dělá jen za vlhka.No asi víte o čem mluvíte,já díky bohu s tím zatím zkušenost nemám. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.