Moby89 Odesláno 1. květen 2012 Autor Odesláno 1. květen 2012 Pivo, základní kořalka a nějaký věci z grilu budou, neboj nenecháme učastníky padnout žízní Citovat
zpozdilek Odesláno 1. květen 2012 Odesláno 1. květen 2012 me to tak sere, že to je tento datum, kujva:( Citovat
Shotgun Odesláno 1. květen 2012 Odesláno 1. květen 2012 205 sice jede ale cuka a netahne od 5500 do 8000 jeste s ni zkusim neco vymyslet a bych to stihl na sobotu. [upravil dne 1/5/12 17:11 od Shotgun] Citovat
Moby89 Odesláno 1. květen 2012 Autor Odesláno 1. květen 2012 zpozdilek: njn nenaděláš nic, a vymejšlet aleternativy jako jen na sobotu, nebo na pateční večer+ třeba sobotní program(a vypálit dřív) nebo tak asi nemá cenu... Shotgun:jen makej, jsi horkej favorit, a tajný želízko v oni:D Citovat
KoldasT16 Odesláno 1. květen 2012 Odesláno 1. květen 2012 tak já dorazím v pátek na večer a budu zřejmě do soboty do večera,tedy záleží na počasí...doufám,že máš zařízeno i to počasí moby:D Citovat
Moby89 Odesláno 1. květen 2012 Autor Odesláno 1. květen 2012 počasí jsem se snažil, uvidíme:D Citovat
Guest Kamik-N Odesláno 2. květen 2012 Odesláno 2. květen 2012 Já se omlouvám, ale já nedorazím :-( Takže přeju skvělou akci :-) Citovat
Pe.Tr Odesláno 2. květen 2012 Odesláno 2. květen 2012 takže za mne omluva , musím být v práci ... Citovat
Strejdakopec Odesláno 2. květen 2012 Odesláno 2. květen 2012 já jedu.vzal jsem si volno nebo jsem se na to respektive spíš vykašlal trubky počkaj pojedu možná taky někdy dřív nebo kolem oběda ale ještě musím něco upravit opravit vyleštit atd tak se těšim lidi Citovat
KoldasT16 Odesláno 2. květen 2012 Odesláno 2. květen 2012 já pokud zítra budu doma brzo z práce,tak skusím zapracovat na téčku a třeba dorazím s ním Citovat
ygnor206 Odesláno 2. květen 2012 Odesláno 2. květen 2012 Moby89 - Prosím tě,máš nějaké info o ubytování mimo letiště a nějaké podrobnější info třba cena noclehu atd. potřeboval bych to vědět včas.Nikde jsem o tom nic nenašel...dík Citovat
Moby89 Odesláno 2. květen 2012 Autor Odesláno 2. květen 2012 ignor:bohužel tak to netuším, nenapadlo nás tohle zjištovat ale stačí takhle? http://ubytovani.pampeliska.cz/tchorovice/ jinak pro ostatní: jsme tam od rána cca 10:00 takže jak kdo dorazí je +- jedno, nenecháme ho stát na příjezdovce [upravil dne 2/5/12 22:08 od Moby89] Citovat
ygnor206 Odesláno 2. květen 2012 Odesláno 2. květen 2012 Jo díky moc,není to pro mě...já spím i ve stoje s pivem v ruce:D Citovat
zpozdilek Odesláno 2. květen 2012 Odesláno 2. květen 2012 já jedu.vzal jsem si volno nebo jsem se na to respektive spíš vykašlal trubky počkaj pojedu možná taky někdy dřív nebo kolem oběda ale ještě musím něco upravit opravit vyleštit atd tak se těšim lidi ty se mas udelej me tam par fotek, protoze ja nakonec u me bylo rozhodnuto , dneska velkym STOP a že jedeme na KOKOŘIN Citovat
Agia Odesláno 2. květen 2012 Odesláno 2. květen 2012 Fotek bude dost. Budou profi i neprofi řekla bych. Citovat
zpozdilek Odesláno 2. květen 2012 Odesláno 2. květen 2012 Fotek bude dost. Budou profi i neprofi řekla bych. tak ok, a pak me posli odkaz ju Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.