odee Odesláno 16. duben 2012 Odesláno 16. duben 2012 Zdar chlapi, mám prosbu, nemá někdo na S16 Magnuma? Jde mi o to, že ze začátku mi připadal trošku moc hlučnej, na což sem si docela rychle zvykl, protože při nízkých otáčkách jen tak brumlá a při vysokých je to sice dost nahlas, ale zase dobrej zvuk, co nemůžu překousnout je jízda na hranici 3000 ot/m Hlasitost v tu chvíli je asi milion decibelů a navíc hooodně rezonuje a vzhledem k tomu, že sou to otáčky využívaný často a dlouho, tak mě to fakt se.e. Nemá někdo obdobnou zkušenost? Jinak výfukový potrubí vypadá série, ale nedivil bych se, kdyby byl vybranej vnitřek katru (neměl sem ještě moc možnost to ověřit) a silentbloky budou rovněž série, páč ho evidentně neunesou.. Dík moc za jakoukoli zkušenost, nebo radu:) Citovat
Ondra_S16 Odesláno 17. duben 2012 Odesláno 17. duben 2012 Měl jsem podobnou zkušenost, ale s komplet výfukem PugSport. Po roce jsem auto prodal:D:D Ne, kvůli výfuku pryč nešlo:) Do těch 3 tis to bylo v pohodě, pak hrůza a pak trochu lepší, jenže při normální jízdě jsi přesně v těch pekelných otáčkách:grr:D Citovat
FiFa_cze Odesláno 17. duben 2012 Odesláno 17. duben 2012 Mám sice 1.1 a koncovku ultersport, ale při 3 tisících mi to taky nejvíc řve Asi to tak prostě je Citovat
MyP106 Odesláno 17. duben 2012 Odesláno 17. duben 2012 taky jde o to kolik plynu máš přidáno při těch cca 3tisících otáčkách já když tam lehce s plynem uberu tak mi to moc ani nekřičí nebo jsem si už asi na to zvykl jinak taky mám SS magnum Citovat
Flavourko Odesláno 17. duben 2012 Odesláno 17. duben 2012 caute... aj ja mam na S16 SS Magnum zvuk je parada, hlavne ked stoji v garazi tak sa vsetko trasie okolo... na volnobehu si pekne bublaaa, pri vyssich otackach je to trosku hlucnejsie, hlavne nad 4000 ked ten motor chyti ten svoj tah, ale da sa na to zvyknut... tiez mi rezonuje pretoze je trosku inac tvarovany ako seriovy, riesil som to vypodlozenim zospodu tunela, ale robi to aj tak. radili mi trosku pootocit stredovy tlmic a vymenit seriove gumove drziaky za nejake tvrde sportove, zatial som to nechal tak. treba si len zvyknut inak mam to komplet bez katu a tiez zatial bez zvodov SS Citovat
PAJA106 Odesláno 17. duben 2012 Odesláno 17. duben 2012 Sice mám úplně jiný motor:D Ale mám tu samou zkušenost, do 3000 klid, od 3000 do 3500 bordel a nad 3500 tišší, ale u mne nemá smysl se v tomto pásmu pohybovat. Citovat
kujon106 Odesláno 17. duben 2012 Odesláno 17. duben 2012 Chce to buďto voroštovat rádio, nebo jezdit pod 3 000 rpm :-) Citovat
HanzS16 Odesláno 20. duben 2012 Odesláno 20. duben 2012 Magnuma mám taky a kolem 3000 ot/m je to vážně šílený ,ale u mě má naštěstí ten šílenej zvuk docela malý rozpětí otáček..takže stačí povolit nebo přidat jen o kousek...Jinak výfuk mám svody (serie) pak rezonátor , nerez roura a magnum Citovat
odee Odesláno 20. duben 2012 Autor Odesláno 20. duben 2012 Takže stím nic neudělám a kašlu na to... Chtěl sem to zkusit nějak odspoda odhlučnit, ale asi to nemá smysl... jinak to rozpětí těch nejhorších otáček je vážně jen kousek, jenže při převodu, jakej má na S16 5ka, to udělá asi deset až 15 kilomerů v hodině...a zrovna těch nejlepších pro dlohou hladkou jízdu... no co, budu jezdit 80 a nebo kilo a víc a budu žít s pocitem, že mám sice rachot, ale nejlepší rachot co se dá koupit:-) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.