safi1 Odesláno 25. prosinec 2012 Odesláno 25. prosinec 2012 JO MAD myslel som si ze to budu oni lebo krasne sedia a cenovka tam je aka ? Ked tak SZ Alebo to pozrem zajtra Citovat
Marek.206 Odesláno 25. prosinec 2012 Odesláno 25. prosinec 2012 Veľmi dobre teraz vyzerajú! [upravil dne 25/12/12 19:46 od Marek.206] Citovat
elton Odesláno 25. prosinec 2012 Odesláno 25. prosinec 2012 Rado, Kéž by, přál bych to.... [upravil dne 25/12/12 20:45 od elton] Citovat
Nanjua Odesláno 25. prosinec 2012 Autor Odesláno 25. prosinec 2012 JO chvilema drbačka, nooo tak to vidím ještě na demontáž za 9 měsíců To ano ale nesmíš měnit pásy a vyslíkat Rolandy i ty látky:D Citovat
Nanjua Odesláno 25. prosinec 2012 Autor Odesláno 25. prosinec 2012 JO chvilema drbačka, nooo tak to vidím ještě na demontáž za 9 měsíců Radku neznám tady na moravě ty vaše pražské pojmy pro určitou činnost;) Ale určitě jsi pochopil:) Citovat
Nanjua Odesláno 25. prosinec 2012 Autor Odesláno 25. prosinec 2012 Marek.206 : Děkuji:) safi1: SZ eltone NE*ER:D:D:D [upravil dne 25-12-12 20:52 od Přema] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 25. prosinec 2012 Odesláno 25. prosinec 2012 Pražské pojmy?? u mě, to sotva, Praha není ve vychodních čechách:D A k těm činnostem, no holt tomu každej říká nějak jinak no:D Sleduješ ty smajliky, jo? ;) Citovat
Nanjua Odesláno 25. prosinec 2012 Autor Odesláno 25. prosinec 2012 Radek Hurvajz : Ale jako jo Kurňa jen hlavně nestraš s děckem :D:D Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 25. prosinec 2012 Odesláno 25. prosinec 2012 Ja nestrašim:D:D:D Ale rejpnout si mužu, teda musim:D Citovat
Nanjua Odesláno 26. prosinec 2012 Autor Odesláno 26. prosinec 2012 Pokračování, už jste někdy viděli aby někdo dělal tady tohle? (potřebovala jsem kousek molitanu) Citovat
Charlie 1 Odesláno 26. prosinec 2012 Odesláno 26. prosinec 2012 pro ty Rolandy dáváš pryč?To je kůže nebo koženka?Cena komplet sedaku ve 206?tipoval bych víc jak 10 000Kč.... Citovat
Nanjua Odesláno 26. prosinec 2012 Autor Odesláno 26. prosinec 2012 Rolandy dávám pryč...protože jsem magor. Jinou odpověď na to asi nemám:D:D:D Cena byla okolo 10tis. Jinak všechno, včetně materiálů je na stránkách;) [upravil dne 27/12/12 22:00 od Nanjua] Citovat
radim.1008 Odesláno 28. prosinec 2012 Odesláno 28. prosinec 2012 To vypadá fantasticky . Moc povedená změna. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.