zbynek.su Odesláno 3. duben 2012 Odesláno 3. duben 2012 Nevíte někdo objednávací číslo nadkolí pravého předního kola, tu přední část, co je za ní schován ostřikovač? Jedná se o 406 combi facelift. Našel jsem je za rozumnou cenu, ale nemohu se v tom nějak vyznat, který to je. http://www.autodilyaaa.cz/406-8-sedan-combi-1099-0504/c-2085-p-4/ Citovat
Ferry Odesláno 3. duben 2012 Odesláno 3. duben 2012 http://www.autodilyaaa.cz/podbeh-peugeot-406-5746fp-1/d-97389/ je to napsano v popisu - umisteni predek strana prava Citovat
zbynek.su Odesláno 3. duben 2012 Autor Odesláno 3. duben 2012 Díky Ferry. Ale mate mne tam právě že je to u nové verze a v popisu je do 3/99. Jaký je rozdíl mezí tím co píšeš a tímto? http://www.autodilyaaa.cz/podbeh-peugeot-406-5746fp-2/d-97390/ Citovat
Ferry Odesláno 3. duben 2012 Odesláno 3. duben 2012 to je druha, zadni cast, predni nadkoli je rozdeleno na dve casti, predni predni a predni zadni jinak rozdil mezi starym a novym modelem neni, maximalne ten, ze nektery modely mely ten trojuhelnik pod mlhovkou vcelku se zbytkem predni casti a jiny ho mely oddelenej zvlast Citovat
zbynek.su Odesláno 3. duben 2012 Autor Odesláno 3. duben 2012 Tak dík. Objednám a uvidíme. Zrovna to vezmu i s kryty pod motor a ještě přemýšlím o předním nárazníku, co tam mají za levný peníz. Co si o něm myslíš? Citovat
Ferry Odesláno 3. duben 2012 Odesláno 3. duben 2012 nevim no, trochu bych se ho bal, aby to pasovalo, taky ta kvalita plastu nebude co original, bude daleko tenci plast a taky mekkci, takze u narazniku bych asi dal prednost starsimu originalu, v inzerci jich najdes dost, pri trose stesti i v barve bez nutnosti lakovat Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.