gronholmm Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 Mám na vás dotaz. Možná to tu bylo, ale když jsem hledal tak mi nic neporadilo tak jak bych potřeboval. Příští týden bych si chtěl přepsat auto na sebe. Kde ho mám registrovat? jde o to že trvalý bydliště mám v příbramským kraji, ale pobývám v Praze. Potom co všechno potřebuju a co po mě budou chtít? Děkuju Citovat
Marcel00 Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 na SK je to jednoznacne podla bydliska trvaleho pobytu. Citovat
Andreww Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 Malý a velký techničák, pokud máš, tak staré značky, doklad o pojištění, protokol z evidenčky a občanku. Snad vše A bude to určitě v místě trvalého pobytu. EDIT: Samozřejmě peníze 800,- přihlášení + případné ekovýpalné [upravil dne 30/3/12 09:11 od Andreww] Citovat
gronholmm Odesláno 30. březen 2012 Autor Odesláno 30. březen 2012 takže budu mít Sko v SPZ :D Citovat
Guest Scratch Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 Malý a velký techničák, staré značky, doklad o povinnem ruceni, protokol z evidenčky, platne stk, občanku. 800,- přihlášení + případné ekovýpalné jeste bych to doplnil o kupni smlouvu a plnou moc osoby, ktera bude zadat o vyrazeni z registru. Tu po me tehda chteli, tak jsem si to napsal za rohem . U me to slo z taty na syna Ano, budes naplava Citovat
Andreww Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 Vypadá to tak Zkus se odívat na stránky příslušného MěÚ, jestli tam nemají nějaké vzorové dokumenty. Tam se určitě dočteš, co všechno chtějí Citovat
Guest Scratch Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 najdi si to kdekoli, je to stejne pro vsechny urady.... Citovat
Andreww Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 http://www.mestovsetin.cz/zadost-o-prihlaseni-vozidla/d-187198/p1=6832 Citovat
gronholmm Odesláno 30. březen 2012 Autor Odesláno 30. březen 2012 No, tak má to čas, devils to musí ještě odhlásit, takže nějaký čas tam mám, ale musím kvůli tomu jet na Dobříš Citovat
Andreww Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 jeste bych to doplnil o kupni smlouvu a plnou moc osoby, ktera bude zadat o vyrazeni z registru. Pokud to bude odhlášeno přímo na něj, tak pochybuju. Já jsem přihlašoval auto nedávno a ani jednu věc nechtěli Ale kupní smlouvu s sebou mít můžeš, tím nic nepokazíš. [upravil dne 30/3/12 09:36 od Andreww] Citovat
gronholmm Odesláno 30. březen 2012 Autor Odesláno 30. březen 2012 Jj, bude to odhlašovat na mě Citovat
gronholmm Odesláno 17. duben 2012 Autor Odesláno 17. duben 2012 Tak pánové, ještě dotaz co všechno potřebuju na evidenčku, a kde mi jí udělají? (na každé STK?) Citovat
negrbob Odesláno 17. duben 2012 Odesláno 17. duben 2012 Kazde STK a sebou velkej technicak a tusim 300kc. Citovat
negrbob Odesláno 17. duben 2012 Odesláno 17. duben 2012 Jak maj volno. Jednou jsem tam stravil 10minut a jednou cca pul hodky. edit: jezdim sem http://www.dekra-automobil.cz/stkweb/?stk=3100 [upravil dne 17/4/12 09:29 od negrbob] Citovat
gronholmm Odesláno 17. duben 2012 Autor Odesláno 17. duben 2012 Tak pokud tam nebudu půl dne tak je to v pohodě. A co všechno zkoumaj? Citovat
negrbob Odesláno 17. duben 2012 Odesláno 17. duben 2012 nechci kecat ale vin, cislo motoru a dalsi takove prokazatelne udaje. A jinak na prihlaseni na DI jsem stravil i s vymenou znacek 4 minuty. :-) Objednal jsem se pres net hned na rano. :-) Jezdim do Stodulek je tam vecne prazdno. :-) Citovat
Ferry Odesláno 17. duben 2012 Odesláno 17. duben 2012 mrknou na cislo kastle, typ motoru a tim to konci, za 5 minut hotovo a 300 v kapse, tomu rikam kseft Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.