bl@cker Odesláno 27. březen 2012 Odesláno 27. březen 2012 Zdravim takze puvodne sem chtel jen vylestit limce na kolech, ale napadlo me nechat opiskovat a hodit treba nejakou barvu, nebo kombinaci barev, dal bych treba komplet cerne, jenze si rikam ze by zanikl ten limec na kolech. Zkuste poradit ci dat nejake navrhy barevnych kombinaci , kdyz se bude nekomu chtit do Photoshopu uvitam to Citovat
Andreww Odesláno 27. březen 2012 Odesláno 27. březen 2012 Jsem pro leštěný límec a zbytek do černé Citovat
bl@cker Odesláno 27. březen 2012 Autor Odesláno 27. březen 2012 mno to me prijde moc okoukane :cool: a hlavne kdyz vidim lesteny limec a cerny stred pokazdy se mi vybavi rsw style a to nemusim [upravil dne 27/3/12 14:41 od bl@cker] Citovat
Tom_206 Odesláno 27. březen 2012 Odesláno 27. březen 2012 Souhlas se Stuchym...vyleštit límec a zlatej střed Dát nějákou pěknou zlatou metalízu, klidně lehce do bronzova .... S černým autem si může dovolit kdejakou kombinaci - nebál bych se ani světle modrý nebo zelená kawasaki nebo nějákou pěknou červenou Citovat
Vítek1 Odesláno 27. březen 2012 Odesláno 27. březen 2012 jde o to jak to moc chces udrzovat, ten lestenej limec nebude sranda. Ja jsem mel podobny v cerne a opravdu to dost zaniklo ale spatne to nebylo. Citovat
bl@cker Odesláno 27. březen 2012 Autor Odesláno 27. březen 2012 no popravde dnes sem mluvil s chlapem co to u nej mam a to lesteni by bylo prej utrpeni, tak mi navrhl nastrik chromu na limec, a ten zlatej stred me taky napadla presne jak pise Tom lehce do bronzova, ale u toho chromu mam strach aby se to nezaclo loupat ci tak neco [upravil dne 27/3/12 15:24 od bl@cker] Citovat
Tom_206 Odesláno 27. březen 2012 Odesláno 27. březen 2012 Za mě teda chrom ne... vypadá to divně a koho znám a měl chrom na autě, tak se mu to oloupalo, hold už to není chrom, co bejval dřív .... To leštění není utrpení... jednou to vyleští do zrcadla, zalakuješ bezbarvým lakem a máš na čas pokoj. Popřípadě se to dá jednou za čas přeleštit. Jinak kola jsou vyleštit i doma Citovat
bl@cker Odesláno 27. březen 2012 Autor Odesláno 27. březen 2012 on totiz bere za normal limec 500kc a kdyz sem s nim dnes mluvil tak rikal ze prace na strasne dlouho skrz ten velkej limec a cenovka okolo 1500 limec Citovat
Tom_206 Odesláno 27. březen 2012 Odesláno 27. březen 2012 To je ještě dobrá cena, někdo si bere i 2500 Kč za límec, dle velikosti apod. Pro mě osobně je lepší je vyleštit a nebál bych se toho a zkusil to sám Dělají to lidi běžně, tak proč ne ? Ale záleží na tobě. Jinak ty BBSka na fotkách jsou Top! Citovat
bl@cker Odesláno 27. březen 2012 Autor Odesláno 27. březen 2012 ale furt me neda spat co to vazne hodit komplet do cerne metly treba? neco podobneho uz sem videl a nevypadalo to tak spatne, hodit na to pak jeste bezbarvej lak . . .. co myslite? a nebo cele tou zlatavou, ala subaru [upravil dne 27/3/12 15:53 od bl@cker] Citovat
Vítek1 Odesláno 27. březen 2012 Odesláno 27. březen 2012 ja bych se te cerne nebal akorat za jizdy to vypada jak plechace Citovat
bl@cker Odesláno 27. březen 2012 Autor Odesláno 27. březen 2012 no jde taky o to ze ted budu lakovat predni naraznik, tak ze bych nechal kola opiskovat a znamej by mi to strikl zaroven do cerne metly [upravil dne 27/3/12 16:20 od bl@cker] Citovat
Tom_206 Odesláno 27. březen 2012 Odesláno 27. březen 2012 Jestli je tou černou stříkneš celý, tak ty kola úplně zabiješ, minimálně vyleštit límce, když už je ty kola mají Za jízdy to bude vypadat jak plecháče a na stojícím autě to bude divný Citovat
koblih69 Odesláno 27. březen 2012 Odesláno 27. březen 2012 1500,- za límec to si děláte legraci ne? Vozte to sem, hromadně... za 500,- mi to připadá drahý, ale 1500,- to je skoro drzost... vlasntě není, když to nekdo platí tak je to OK:bojim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.