Zbynek19 Odesláno 25. březen 2012 Odesláno 25. březen 2012 zdravím všechny, chci se zeptat na výfuk ultersport..chci ho koupit na mojí 106ku a pořád nák nevím poradte někdo....náký PRO A PROTI.. díík za opovědí Citovat
MyP106 Odesláno 25. březen 2012 Odesláno 25. březen 2012 pro je levny, a ma uchyty presne na miru 106ky,proti necekej narust vykonu jen zmenu zvuku Citovat
FiFa_cze Odesláno 25. březen 2012 Odesláno 25. březen 2012 Přesně tak, jak píše MyP106. Jestli ti stačí změna zvuku, tak ho kup. Já ho mám a zvuk to má pěknej. Jinak se mrkni na bazary, protože se mi zdá, že sem ho tam někde viděl. Výměna trvá ani né 10 minut Citovat
Pe.Tr Odesláno 25. březen 2012 Odesláno 25. březen 2012 mimochodem tady v inzerci je jeden zrovna na prodej za 1200,- asi bych nevahal ikdyž určo zalezi co mas za motor,kvuli smyslu Citovat
Zbynek19 Odesláno 25. březen 2012 Autor Odesláno 25. březen 2012 no mam motor 1.1 44 KW ale zalezimi jen na zvuku.. vis jak nepotrebuji stíím trhat asfalt.. Citovat
FiFa_cze Odesláno 25. březen 2012 Odesláno 25. březen 2012 Mám ten samej obsah a výkon Má to krásnej zvuk. Nic životarušivyho. Prostě akorát Citovat
Zbynek19 Odesláno 25. březen 2012 Autor Odesláno 25. březen 2012 joo jasny a o to mi prave jde..) aby to melo hezkej zvuka sem koukal ze to ma i homologaci a to je dobre. Citovat
koblih69 Odesláno 25. březen 2012 Odesláno 25. březen 2012 Dobré na co? :D:D Abys to mohl legálně namontovat tak by musel být homologovaný pro konkrétní auto, motor ... takže je to úplně jedno Citovat
MyP106 Odesláno 25. březen 2012 Odesláno 25. březen 2012 vetsina tehle ulteru je na urcity rozmezi takze si myslim ze od 1,0 - po 1,6 bude stejná homologace a bude stejná i pro saxo ve stejný motorizaci a to samé pro AX ale ruku do ohně za to nedám. Citovat
Machy_CZ Odesláno 25. březen 2012 Odesláno 25. březen 2012 A kde je v inzerci nemohu ho najít, taky mám zájem... Citovat
FiFa_cze Odesláno 25. březen 2012 Odesláno 25. březen 2012 a tady fotky http://auto.bazos.cz/inzerat/14990201/Prodam-ladeny-vyfuk-Peugeot-106-Citroen-Saxo.php Tak a poperte se o něj Citovat
Machy_CZ Odesláno 25. březen 2012 Odesláno 25. březen 2012 Dik, ale neučastním se , sháním ten s jednou menší oválnou koncovkou. Citovat
FiFa_cze Odesláno 26. březen 2012 Odesláno 26. březen 2012 No za 1200,- bych neváhal. Já mám tu s oválem a asi by mi bylo jedno jestli ovál nebo dvě kulaty Za ty prachy. Citovat
Jimmy106 Odesláno 26. březen 2012 Odesláno 26. březen 2012 Me ty dve kulaty prijdou, jako ze je to moc masivni ke vzhledu 106ky.. ale samozrejme kdyz to clovek pak vidi live na aute, tak je to treba jina.. Citovat
FiFa_cze Odesláno 26. březen 2012 Odesláno 26. březen 2012 No jako taky se mi to zdá mohutny, ale když se mrkneš na Kujonovo auto, tak tam to nevypadá mohutně ani trochu Citovat
kujon106 Odesláno 26. březen 2012 Odesláno 26. březen 2012 Hell yeah. Po koupi jsem ho chtěl hnedka vyměnit, ale nějak sem se s tim sžil a měnit nebudu Citovat
FiFa_cze Odesláno 28. březen 2012 Odesláno 28. březen 2012 Toš tady je ještě něco http://saxoclub.net/phpbb2/viewtopic.php?t=8993 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.