wooody Odesláno 14. březen 2012 Odesláno 14. březen 2012 co si o tom myslíte?? http://www.novinky.cz/krimi/256163-agresivni-ridic-vybrzdil-projizdejici-sanitku-a-plival-na-ni.html?ref=boxF Citovat
Edison Odesláno 14. březen 2012 Odesláno 14. březen 2012 Ukazovali to před čaem. Ona ta druhá sanita prý jela bez majáků, tak nevím. Sice ani tak nevidím nejmenší důvod, aby řidič MB kohokoli blokoval, ale taky se setkávám s tím, že nejrůznější vozidla s majákama VYPNUTÝMA si hrajou na nedotknutelný, vyjímečný, a že nemusej dodržovat předpisy. Cajtama počínaje a nejrůznějšíma pseudoslužbama s modrákem na střeše konče. Další věc... v článku zmiňují Rakouský model. Proboha proč? My přeci máme model nastavenej.. a docela dobře. Jde jen o to, aby nedodržení pravidla průjezdního pruhu bylo sankcionováno třeba jako ohrožení. Zde ale pozor, se mi stalo na D1, že před Bnem hořel kamion. Stojíc v koloně slyšíme (ne jen já), houkačky hasičů za námi. Začnem tvořit průběžný pruh dle zákona... A kudy si myslíte, že to ti magoři s nákladďákem prosvištěli? Servisním (odstavným) pruhem!!! Málem mě sejmuli, kreténi... Tak zákon jim vytváří prostor a oni sami ho pak nedodržujou?? Ufff... Citovat
Marcel00 Odesláno 14. březen 2012 Odesláno 14. březen 2012 Edison presne som sa na to takto pozeral ako ty, ale nechcelo sa mi to napisat Citovat
gronholmm Odesláno 14. březen 2012 Odesláno 14. březen 2012 Dle toho co vím, tak si RLP (malý mercedes) při cestě na základnu všiml za sebou jedoucího RZP (krabice) a spojili se s tím že malá sanitka bude \"čistit\" cestu. To že se to hovado zachovalo tak jak se zachovalo považuju za vrchol demence. Citovat
Zazimir Odesláno 14. březen 2012 Odesláno 14. březen 2012 Já bych zavedl registr, a takovýhle \"hovada\" bych svážel do nemocnice na urgentní příjem žebřiňákem po polních cestách taženého koněm. Vozka by samozřejmě nebyl záchranář, ale jenom drožkař. Citovat
Marcel00 Odesláno 14. březen 2012 Odesláno 14. březen 2012 taketo arogantne individua by som do nemocnice ani nevozil... kto takto dehonestuje zachranne zlozky si nezasluzia ani ich pomoc... Citovat
Y2K Odesláno 14. březen 2012 Odesláno 14. březen 2012 kokos ja neviem co ma taky clovek v hlave ci nasrane alebo co toto nikdy nepochopim...co tym akoze dosiahol? o co mu islo? Citovat
Moby89 Odesláno 14. březen 2012 Odesláno 14. březen 2012 Dle toho co vím, tak si RLP (malý mercedes) při cestě na základnu všiml za sebou jedoucího RZP (krabice) a spojili se s tím že malá sanitka bude \"čistit\" cestu. To že se to hovado zachovalo tak jak se zachovalo považuju za vrchol demence. doktoři v osobácích uměj cestu prorážet, ale někdy to vážně přeháněj, u nás v Český lípě, jsem párkrát viděl že doktor vjel do křižovatky, po vzoru akčního filmu zablokoval průjezd, počkal až přejede sanitka a pak zase jel;) Citovat
gronholmm Odesláno 14. březen 2012 Odesláno 14. březen 2012 občas tohle dělaj v asistenci s PČR. Je to v případech kdy opravdu nemůže zastavovat a zrychlovat, protože doktor vzádu \"zachraňuje\" za jízdy.. Citovat
222johny222 Odesláno 14. březen 2012 Odesláno 14. březen 2012 to byla demence toho řidiče MB,tohle přece normální člověk nemůže udělat:bojim:myslim Citovat
automale Odesláno 14. březen 2012 Odesláno 14. březen 2012 je to demet - to bez pochyby. ale mala ta prva sanitka zapnute majaky? nikto tam nevravi ze mala aj ta mala sanitka zapnute vystrazne znamenia, nikde na videu nevidim ako predbiehali toho v medaku. uz aj kolegovi sa stalo - ked odbocoval z hlavnej dolava na vedlajsiu mal skoro stret so sanitkou - len blikala ale nehukala - v krizovatke obiehala vsetkych pred sebou a kolega ju na poslednu chvilku zbadal v spataku - a to mal stastie ze ju zbadal - taky stret so sanitkou do bocnych dveri - ziadna sranda. takze myslim ze toto video netreba vidiet jednostranne - asi mal magor dovod takto vystrajat - a mali proste smolu ze natrafili na prchkeho Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.