Benžík Odesláno 13. březen 2012 Odesláno 13. březen 2012 Nedrží mi zatažená ruční brzda, čudlík na odbrždění jde mačkat normálně, ale nejsou tam cítit zoubky. Ručku jsem vymontoval, byla venku za 15 minut (stačilo odmontovat středovej tunel a jeho boky pod palubkou a povolit lanko) a vypadnul z ní asi ulomenej asi plastovej cca 15mm velkej zahnutej kousek a někam zmizel. Ručka je snýtovaná z plechů a uvnitř je plastový hejblátko od čudlíku na odbrždění. Takže to ulomený co vypadlo bude nejspíš z toho. Je šance to opravit, nebo to mam vyhodit a koupit jinou celou ruční brzdu? V práci rozdělam nýty, kterýma to drží pohromadě a uvidim. Citovat
Stuchy Odesláno 13. březen 2012 Odesláno 13. březen 2012 blbá sekce dej to do modelu tam ti kluci poradí Citovat
LORD_mapiv Odesláno 15. březen 2012 Odesláno 15. březen 2012 já bych to vyměnil hned než se s tím patlat.. dokonce bych měl mít jednu doma a nechám ti ji klidně za pár.. Citovat
Benžík Odesláno 18. březen 2012 Autor Odesláno 18. březen 2012 Tak jsem to opravil a funguje to. Oprava trvala v práci asi 15 minut. Odbrousil jsem nýty, který to drží pohromadě, uvnitř byl ulomený konec plastu (červeně), který má zobáček mačkat do zoubků. Ten jsem nahradil perkem (zeleně). Pak jsem to složil a v místech nýtů nabodoval COčkem. Díky za nabídku jiný ručky, LORD_mapivovi i Devils nightovi. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.