Andreww Odesláno 9. březen 2012 Autor Odesláno 9. březen 2012 Míza: Sežeň mi nekožené a jsou tvoje Citovat
Mizlerek007 Odesláno 9. březen 2012 Odesláno 9. březen 2012 no mám doma nekožený na novej model se stejným vedením jako ted ty a nebo starej model s vedením jako mám já ... hned bych si pro ně dojel Citovat
Mizlerek007 Odesláno 9. březen 2012 Odesláno 9. březen 2012 samozřejmě oboje jsou anatomicky... novej měl takovej placatější sedám a starej ho měl vystouplejší, ale asi víš... a nebo to potom můžu vyměnit s mejma... ty jsou polokožený ... [upravil dne 9/3/12 07:50 od Mizlerek007] Citovat
Andreww Odesláno 9. březen 2012 Autor Odesláno 9. březen 2012 Jenomže to máš všechno do 3dv. Ty zadní bych tam nenacpal [upravil dne 17/4/12 07:11 od Andreww] Citovat
Mizlerek007 Odesláno 9. březen 2012 Odesláno 9. březen 2012 já myslel, že 3dv a cabrio to má uplně stejný Citovat
Andreww Odesláno 9. březen 2012 Autor Odesláno 9. březen 2012 To bohužel ne. Zadní jsou viz. foto Citovat
Mizlerek007 Odesláno 9. březen 2012 Odesláno 9. březen 2012 aha, oni jsou víc seseklí k sobě... Citovat
222johny222 Odesláno 11. březen 2012 Odesláno 11. březen 2012 Pěkné taky to navrhoval Pininfarina? Po Znojmě jezdí taky jedno kupečko s barvou lucifer a řídí to pěkná slečna:aut Chlape at slouží,taky mám zálusk na cabrio,dokud sem mladej,tak si budu užívat Citovat
Andreww Odesláno 11. březen 2012 Autor Odesláno 11. březen 2012 Jj je to Pininfarina. Já si hodlám užívat i když budu starý Momentálně vyhazuju komplet interiér a budu vytrhávat kabely, které tam nemají být. Ve čtvrtek by měla proběhnout výměna sedaček [upravil dne 11/3/12 13:05 od Andreww] Citovat
MilanF1 Odesláno 11. březen 2012 Odesláno 11. březen 2012 Už jsi tedy našel vhodné sedačky, když se ti koža nelíbí? Citovat
222johny222 Odesláno 11. březen 2012 Odesláno 11. březen 2012 Jj je to Pininfarina. Já si hodlám užívat i když budu starý Momentálně vyhazuju komplet interiér a budu vytrhávat kabely, které tam nemají být. Ve čtvrtek by měla proběhnout výměna sedaček [upravil dne 11/3/12 13:05 od Andreww] copak sere tě kůže? popravdě mě taky... dobře se udržuje,ale bud studí jak svina nebo si o to spálím v letě zadek Citovat
Andreww Odesláno 12. březen 2012 Autor Odesláno 12. březen 2012 Nemám ji rád. Být to polokůže, tak zůstane Včera jsem to celé rozebral. Momentálně nepojízdné, protože jsem z toho vystříhal domontovávaný imobilizér a nestihl jsem to dopojit. Snad to ještě pojede Citovat
222johny222 Odesláno 12. březen 2012 Odesláno 12. březen 2012 Nemám ji rád. Být to polokůže, tak zůstane Včera jsem to celé rozebral. Momentálně nepojízdné, protože jsem z toho vystříhal domontovávaný imobilizér a nestihl jsem to dopojit. Snad to ještě pojede Koukám,že ty seš taky ten typ člověka,co nestuduje proč to nejede,ale proč to jede!!! :D Citovat
Andreww Odesláno 12. březen 2012 Autor Odesláno 12. březen 2012 Sice to jelo, ale je to nějaký immo, který se montuje snad do Felicií (aspoň na Felicia clubu jsem to viděl já) a strkat pořád čip do té debilní čtečky by mě fakt nebavilo. Teď je na zemi pod autem Jinak dnes ofiko přihlášeno [upravil dne 12/3/12 20:38 od Andreww] Citovat
Andreww Odesláno 14. březen 2012 Autor Odesláno 14. březen 2012 Takhle vypadá chudinka malá po mém náletu Citovat
Andreww Odesláno 14. březen 2012 Autor Odesláno 14. březen 2012 Tak už to zase Kdo by chtěl, mám imobilizér na prodej Citovat
MilanF1 Odesláno 14. březen 2012 Odesláno 14. březen 2012 To dojela daleko ... navíc ti tam něco bliká Citovat
Andreww Odesláno 14. březen 2012 Autor Odesláno 14. březen 2012 Týýýý Ještě aby ty bagy neblikaly, když jsou odpojené sedačky Ale počkej až to jednou poskládám Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.