Andreww Odesláno 3. červenec 2013 Autor Odesláno 3. červenec 2013 Jak už jsem psal, Rožnov mi v tomto termínu bohužel nevychází. Navíc cabrio bez zbytku dílů na cesty nemůže A žadné GTI nebude Citovat
Cinicman Odesláno 3. červenec 2013 Odesláno 3. červenec 2013 Ač nerad to přiznávám... ta modrá tomu sluší... Citovat
Andreww Odesláno 3. červenec 2013 Autor Odesláno 3. červenec 2013 Zítra jedu do BA. Asi se tam pro tebe stavím Citovat
Cinicman Odesláno 3. červenec 2013 Odesláno 3. červenec 2013 Eeehm... zajtra som v Košiciaaach, bratm... vôbec sa nemusíš stavovať... Citovat
Ivkopivko12tka Odesláno 3. červenec 2013 Odesláno 3. červenec 2013 Zítra jedu do BA. Asi se tam pro tebe stavím Co v BA ? Sem tu celý deň celú noc :-) Dáme míííít ? Za kábro Citovat
Andreww Odesláno 3. červenec 2013 Autor Odesláno 3. červenec 2013 Ivko: Děláme si výlet a jdeme na Zlaté Piesky. Takže budeme většinu dne tam Dnes dodělány boční lišty Pokračování v pátek. Citovat
poldiss Odesláno 3. červenec 2013 Odesláno 3. červenec 2013 To je BOMBA to bude leštěnka jako prase půjde pak i trochu k zemi? Citovat
Mizlerek007 Odesláno 4. červenec 2013 Odesláno 4. červenec 2013 prostě bomba... nepřemejšlel jsi o zavaření znaků ? Citovat
Cinicman Odesláno 4. červenec 2013 Odesláno 4. červenec 2013 Ivko: Děláme si výlet a jdeme na Zlaté Piesky. Takže budeme většinu dne tam Dnes dodělány boční lišty Pokračování v pátek. Oneee, kde? Šak dojdite na Slnečné na kofču... tam dáme miiit... Citovat
Andreww Odesláno 5. červenec 2013 Autor Odesláno 5. červenec 2013 poldiss: k zemi zatím nepůjde, ale neříkám, že se to nestane...někdy Míza: znaky mám fungl nové, takže na tím jsem fakt nepřemýšlel Add mííít: na Zlaté se nikdo nezastavil. Na Slnečné se stavil pan Cinic, ale jelikož svým vozem značky Peugeot značně omezoval provoz, musel rychle místo opustit Citovat
poldiss Odesláno 5. červenec 2013 Odesláno 5. červenec 2013 Aspoň -40mm by mu slušelo hodně ale Citovat
Cinicman Odesláno 5. červenec 2013 Odesláno 5. červenec 2013 poldiss: k zemi zatím nepůjde, ale neříkám, že se to nestane...někdy Míza: znaky mám fungl nové, takže na tím jsem fakt nepřemýšlel Add mííít: na Zlaté se nikdo nezastavil. Na Slnečné se stavil pan Cinic, ale jelikož svým vozem značky Peugeot značně omezoval provoz, musel rychle místo opustit Nooo, sorry ale autá plné menšín nerád blokujem... Mali ste zbehnúť na juh, tam nebolo nikoho... resp. poloprázdne parkoviská... Citovat
John Odesláno 5. červenec 2013 Odesláno 5. červenec 2013 Nádhera... Až jednou odstavím svoje coupé jen na projíždky o víkendech tak asi taky dostane nový lak atd..fakt palec nahoru za tu nádheru..Trošku posadit dolu a bude to úplně pecka. Citovat
Borri28 Odesláno 5. červenec 2013 Odesláno 5. červenec 2013 Luxusni kara cim si strikal ty listy ? Prozrad tajny recept prosim :-) Citovat
Andreww Odesláno 5. červenec 2013 Autor Odesláno 5. červenec 2013 Je to černý mat sprej od Berneru. Mrknu, jaké je jeho přesné určení Stříkal jsem s ním i světla na černo a drží Dnes jsem dodělal podběhy a konečně umyl kola a brzdy A ještě jsem nahodil zpět loga Pininfarina Citovat
Stráňa Odesláno 6. červenec 2013 Odesláno 6. červenec 2013 Proste krasavec, jestli ho hodis jednou trochu dolu bude to top:super Citovat
Borri28 Odesláno 6. červenec 2013 Odesláno 6. červenec 2013 Fakt nadhera proste semy ta oranzova liby uz se tesim az take usetrim svemu pegimu na novi kabatek Citovat
grasshopper Odesláno 6. červenec 2013 Odesláno 6. červenec 2013 zdarec som tu novy peugeoutu som prisiel na chut az teraz...cital som si viacero vlakien a toto ma najviac oslovilo andreww velky obdiv urcite by chcelo mat taku chut a odhodlanie vela ludi ako mas ty, je to uzasna praca... tiez sa chystam si kupit 306 cabrio az bude nejaka dobra ponuka vonku tak po nom skocim predpokladam ze toto leto uz nestiham ale nevadi v zime nanom aspon zapracujem uvidime co bude.... mam vsak jednu otazku aky mate nazor na hardtop pocom asi idu a vlastne vsetko okolo toho vas nazor ci je to v zime vyuzitelne alebo klasicka stercha povodna staci alebo tak... este raz andreww big up Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.