VincentCZE Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 až na mym banánovníku konečně budou růst banáni, privezu jí banána :-) Citovat
Angelussy Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 až na mym banánovníku konečně budou růst banáni, privezu jí banána :-) aby ses dočkal moje bábi pěstitelka taky doufala Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 No děti, jdu spát, rano vstavam, brou;) Nezlobte tady, chcete nechat svítit?? Citovat
agresssor Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 My už 5 let doma pěstujem citroník na vlastní citrony a mame z toho tak akorát hezkej pohled :D Citovat
Angelussy Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Hurvajz ... s takovým dárečkem bych nikoho nevyhodila asi :D ikdyž něbo by těm jahodám asi chybělo Agresssor: Copak já vím .. líná huba holý neštěstí nebo jak se to říká ne? Citovat
agresssor Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 No děti, jdu spát, rano vstavam, brou;) Nezlobte tady, chcete nechat svítit?? Přesně za 5 hodin vstávám taky Citovat
VincentCZE Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Radek Hurvajz : Bál jsem se tmy, dokud jsem neviděl učet za elektriku, od té doby se bojím světla :-) Svíčky nám budou stačit :-) Angelussy : Když nebude banán tak nepřijedu noo:-) Citovat
Angelussy Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 No děti, jdu spát, rano vstavam, brou;) Nezlobte tady, chcete nechat svítit?? Jdu taky, pak vypadám v práci jak po flámu ... kdyby věděli, že to prosedím u fora o autech Takže pro mě .. zhasnout Citovat
VincentCZE Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 počkej jako nikdo nikam, si budu povídat sám ? Citovat
VincentCZE Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 agresssor : to víš ze jo..a Hurvajz me da bannana ze ucpavam forum.. Citovat
agresssor Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 agresssor : to víš ze jo..a Hurvajz me da bannana ze ucpavam forum.. Tak v tom pripade ja bych mel asi uz tak 2 mozna 3 Citovat
VincentCZE Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 agresssor : něco je špatně:-D Buď se Hurvajz bojí banánů nebo mu už došli...až bude nějaká banání akce dám vědět. Citovat
Moby89 Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 koukám že tady se za dobu mojí nepřítomnosti nic nezměnilo:D Citovat
VincentCZE Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 agresssor : Myslím hurvajzovi, aby se zjistilo, jestli se opravdu bojí banánů nebo jestli jich má nedostatek Citovat
švejk Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 koukam, vas nechat chvili o samote..... ale aspon uz vim jak ja lussy budto nalakam na nase tri zahonky jahod a nebo nalakam agresssora na nahradni dily od auta a lussy na nej :D:D:D:D ja vedel, ze to by v tom byl cert, aby se v tomhle vlakne clovek nedovedel neco hodnotnyho Citovat
VincentCZE Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 jo já uplně zapoměl !!!! :-) Doma pěstuju BÍLÝ jahody :-) žlutý mi fretky rozhrabaly, fňuk,,,300kč vp........:/ http://ts1.mm.bing.net/images/thumbnail.aspx?q=4695791406023000&id=990ed57d087de95eadfb756b4b545bf6 [upravil dne 12/6/12 00:29 od VincentCZE] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.