agresssor Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Vincent: Mně je to jedno ale ty sám ses tu předvedl ne já a to že to řekla kámoška je každýmu jedno .... Citovat
Angelussy Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Kluci nechte to být ... nevhodná připomínka, špatně pochopená ... hlavně žádnej stress a hluk... nebo mě rozbolí hlava Citovat
VincentCZE Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Agresssor : Jednoduše :-) napsat jsem to něměl :-) ale taky to všichni nemusely vzít tak vážně Citovat
Angelussy Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 tady se nebere vážně nic koloušci :D už toho nechte ;-) nebo se na vás vyprdnu a nebudu sem psát vůbec a budete mít po cleý srandě a budete se muset bavit samotní Citovat
VincentCZE Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 angelussy : máš pravdu, budeme muset, a to nechceme Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Hele Lucko, ty jsi si nevšimnula že tohle forum je převlečená seznamka?? Nejsem první kdo to říká:D Jo prosim tě, žádný vyprdnu se na vás, ber to tak trošku s rezervou, bab je tu málo a sranda bejt musí i kdyby na benzin nebylo;) [upravil dne 11/6/12 23:54 od Radek Hurvajz] Citovat
agresssor Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 jééééééééééééééé nazdar hurvajzi kde se tu bereš :D Citovat
VincentCZE Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Radek Hurvajz : Ještě že jezdím na naftu.. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 jééééééééééééééé nazdar hurvajzi kde se tu bereš :D Jsem jen nakouknul jestli někdo nepotřebuje Banany:D:D:D VincentCZE: jo pravda, nafta je ted docela levná:D:D [upravil dne 11/6/12 23:58 od Radek Hurvajz] Citovat
agresssor Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Banany nechci ale bananovej koktejl bych bral :D [upravil dne 11/6/12 23:58 od Radek Hurvajz] Citovat
Angelussy Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 s rezervou to beru .. nejsem nafukovací bublina :D já jen abych to pak neposlouchala i od tebe co to tu rozebírám a jak se tu chovaj ... já ci být hodná Banány nic moc .. měla jsem dnes jahůdkovej z čerstvých jahůdek ze zahrádky hééééč [upravil dne 11/6/12 22:59 od Angelussy] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Prosim tě, ja nevim co jsem měl dnesak k obědu, natož abych si pamatoval co tu kde kdo kdy psal:D:D Citovat
agresssor Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Banány nic moc .. měla jsem dnes jahůdkovej z čerstvých jahůdek ze zahrádky hééééč [upravil dne 11/6/12 22:59 od Angelussy] Ani se nerozdeli ze se nestydis Citovat
Angelussy Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Prosim tě, ja nevim co jsem měl dnesak k obědu, natož abych si pamatoval co tu kde kdo kdy psal:D:D :super:super výborně Vojtí .. neřekl sis :D [upravil dne 11/6/12 23:02 od Angelussy] Citovat
VincentCZE Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 mám z vás hlad, du si sníst hranolky Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Jo tak jahůdky, noooo..........................ty tu nerozdáváme, jen Banany:D Citovat
Angelussy Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Jo tak jahůdky, noooo..........................ty tu nerozdáváme, jen Banany:D :D:D:D já radši ale ty jahůdky Citovat
agresssor Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Jak můžu vědět že máš čerstvý jahody :D :D Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Jo tak jahůdky, noooo..........................ty tu nerozdáváme, jen Banany:D :D:D:D já radši ale ty jahůdky No že bych nějakou jahudku dovezl. slovy klasika: Ehm, tady jsem si dovolil pár jahudek z vlastní zahrádky:D:D:D Citovat
Angelussy Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Za nedostatky v informovanosti já ale nemůžu :D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.