Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Hele Lucko, ty jsi si nevšimnula že tohle forum je převlečená seznamka?? Nejsem první kdo to říká:D:D

Jo prosim tě, žádný vyprdnu se na vás, ber to tak trošku s rezervou, bab je tu málo a sranda bejt musí i kdyby na benzin nebylo;)

[upravil dne 11/6/12 23:54 od Radek Hurvajz]

Odesláno
jééééééééééééééé nazdar hurvajzi :D kde se tu bereš :D :D :D
Jsem jen nakouknul jestli někdo nepotřebuje Banany:D:D:D

VincentCZE: jo pravda, nafta je ted docela levná:D:D:D

[upravil dne 11/6/12 23:58 od Radek Hurvajz]

Odesláno

:D s rezervou to beru .. nejsem nafukovací bublina :D :D já jen abych to pak neposlouchala i od tebe co to tu rozebírám a jak se tu chovaj ... já ci být hodná :mad::D

Banány nic moc .. měla jsem dnes jahůdkovej z čerstvých jahůdek ze zahrádky hééééč :aut

[upravil dne 11/6/12 22:59 od Angelussy]

Odesláno
Prosim tě, ja nevim co jsem měl dnesak k obědu, natož abych si pamatoval co tu kde kdo kdy psal:D:D

:super:super:super výborně :D

Vojtí .. neřekl sis :D :D :aut

[upravil dne 11/6/12 23:02 od Angelussy]

Odesláno
Jo tak jahůdky, noooo..........................ty tu nerozdáváme, jen Banany:D

:D:D:D:D já radši ale ty jahůdky :D

No že bych nějakou jahudku dovezl. slovy klasika: Ehm, tady jsem si dovolil pár jahudek z vlastní zahrádky:D:D:D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...