joso Odesláno 28. únor 2012 Odesláno 28. únor 2012 Zdar vsetci ! Som tu nový lebo chcem poradiť ako nastaviť rozvody na mojej 405ke je to 1,9D čko r.v. 91. Vdaka za každu radu . Citovat
Freedy Odesláno 28. únor 2012 Odesláno 28. únor 2012 Tady něco máš, ale jestli stim nemáš žádné zkušenosti, tak to radši nech na servis, aby sis neudělal víc škody. http://files.uloziste.com/30de304a4c1afdf8/ Citovat
oddie Odesláno 28. únor 2012 Odesláno 28. únor 2012 Klika se aretuje otvorem v setrváku, v bloku je za startérem díra o průměru 8mm. Kolo vačky a čerpadla se aretují šroubem M8, v příslušném místě je v hlavě a držáku čerpadla otvor se závitem. Už je to tu popsáno asi stokrát. Citovat
joso Odesláno 28. únor 2012 Autor Odesláno 28. únor 2012 Vdaka moc za rady !! Motor mam zatial vonku len koly oprave cerpadla som musel rozhodit rozvody. S peugeotom som zatial nemal skusenost ale take pajero je ine cafe kde su dvoje rozvody ale aspon šípky ze kde co nastelovat :-). Citovat
oddie Odesláno 28. únor 2012 Odesláno 28. únor 2012 Na opravu čerpadla rozvody rozhazovat vůbec nemusíš. d toho má kolo čerpadla dva aretační otvory, dají se šrouby do obou, tím se tam to kolo chytí, pak se povolí na hřídeelí, čerpadlo se vyndá druhou stranou a kolo se sestavenými rozvody tam zůstane. Hlavně v autě to úžasně zrychlí práci. Citovat
crazybiker Odesláno 29. únor 2012 Odesláno 29. únor 2012 Vitaj Joso, co ti moje rady nepomohli? Citovat
joso Odesláno 29. únor 2012 Autor Odesláno 29. únor 2012 Na opravu čerpadla rozvody rozhazovat vůbec nemusíš. d toho má kolo čerpadla dva aretační otvory, dají se šrouby do obou, tím se tam to kolo chytí, pak se povolí na hřídeelí, čerpadlo se vyndá druhou stranou a kolo se sestavenými rozvody tam zůstane. Hlavně v autě to úžasně zrychlí práci. Ked som ho mal dolu tak som na to dosiel ale neskoro :-(. Nabuduce to tak budem robit :-). Citovat
joso Odesláno 29. únor 2012 Autor Odesláno 29. únor 2012 crazybiker - jj poradil ale teraz to je napsano a vcelku fajn. Citovat
crazybiker Odesláno 29. únor 2012 Odesláno 29. únor 2012 joso-fajn,to som rad, pak ak jazdi auto cim skor Citovat
joso Odesláno 29. únor 2012 Autor Odesláno 29. únor 2012 jj vdaka rozvody su uz ok , neslo mi spojit prevodovku s motorom tak som supol dolu tu poloos za motorom a prevodovka jak po masle sadla akurat teraz mam porod z tou poloosou vrrrr. Je na to daka finta ? Citovat
joso Odesláno 29. únor 2012 Autor Odesláno 29. únor 2012 Je to hotovo a motor na svojom mieste aj s prevodovkou :-). Vdaka za pomoc ! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.