Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

WIP Nav Plus


Danilo

Recommended Posts

Pokud bych věděl, že třeba v dalším fw (2.9???) opět budou kontatky vpořádku a v plném počtu, tak vydržím. A jelikož si netroufám na vytažení Hdd, vymazání a přeinstalování, tak holt budu za mou blbost platit :(

vidis to, dokazes to predychat:) Aby sa nieco zmenilo, musis ist do Peugeotu a pisomne si otvorit staznost ze ti ten pocet miest vadi, kedze predtym si mal viac. Ak ta o tomto pred upgradom neoboznamili, mozes trvat na naprave do povodneho stavu, kedze v tomto smere doslo k degradacii tvojho produktu... mozu ale oponovat ze si update sam chcel:)

 

Ked budu mat vela staznosti na malo miest, budu to mozno riesit. Ale musis trvat natom, aby to bolo hlasene do centraly vo Francuzku ako problem.

Upraveno uživatelem merlin99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem pochopil, tak jdyž jsem jim říkal, aby mi tam nahráli nový FW, tak mi řekli, "Pane, to nahrajeme automaticky, protože vždy napíchneme auto a nepustí nás to dále, dokud tam nebude nejnovejší soft-fw, ikdyž děláme jenom banality. Prý je to blbuvzdorné. Tak snad pochodím. Ale jestli to budou frantíci řešit, kdo ví. Do té doby budu mít třeba už jiné auto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takto, uz som davno nebol v Peugeote cez online system, to by sa vedel straki vyjadrit ako to funguje momentale, ale co som kedysi videl, tak update im to vnucovalo len ked menili nastavenia v jednotke.

 

Kym len zapinali banalne funkcie tak hlavne v audio, to nic nechcelo nutene upgradovat...

 

INak plati to co vyssie, chod tam , stazuj sa, ked inak nie, napis pisomnu ziadost o napravu. Ked nepomoze, Peugeot CR, nepomoze Peugeot FR :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

asi mám jen 4GB paměť, protože při loňské aktualizaci jsem musel smazat některé mapy, abych mohl aktualizovat většinu ostatních (Peugeot 508SW - 2/2012).

Vše proběhlo v pohodě.

Následně jsem měl problémy s palivoměrem, které jsem nechal před koncem záruky řešit v servisu.

Servis mi sdělil, že bylo nutno aktualizovat SW nějaké řídící jednotky.

Vedlejším negativním výsledkem bylo, že mi od té doby nejdou vypnout světla pro denní svícení (při běhu motoru svítí i v poloze světel „0“).

Nyní se dostávám k potížím s navigací.

Letos jsem úspěšně aktualizoval několik map, ale při pokusu o aktualizaci další mapy dojde vždy asi po 4 minutách ke kolapsu a následně restartování systému navigace / audio.

Zkusil jsem již 2 různé flashky.

Napadá mě vysvětlení, že se „něco“ změnilo a systém mi nyní neumí nabídnout smazání mapy, aby se uvolnilo místo.

Na druhou stranu, servis tvrdil, že navigace má vlastní SW, který údajně neměnili a když zobrazím informace o systému, tak se mi objeví Unit description:
Unit reference: 9800247580

CD: 7165

SW Version. - unit  RNEG2.1.G.5

Můžete mi poradit, co se mohlo změnit, případně co bych měl nyní udělat, abych mohl aktualizovat další mapy?

Děkuji.

vkolo11

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svietenie denných svetiel sa dá pekne nastaviť diagnostikou, ak to v servise posrali, nech to pekne nastavia tak, ako si to želáš.

SW RT 6-ky máš pomerne starý. Skúsil by som nainštalovať novší. Najnovší je 2.85 Keď pôjdeš do toho servisu mali by Ti to spraviť grátis (stačí povedať, že 2.1 nepodporuje kontakty v iPhone ) Ak si mapy sťahoval tak možno máš chybu v niektorom súbore, skús stiahnuť z iného zdroja. Neviem to naisto ( sú to už 2 roky), ale mám tušáka, že na najnovšie mapy musí byť 2.21 a vyšší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem psal na Peugeot:

Dobrý den, mám technický dotaz k RT6. Včera jsem byl v autorizovaním servisu a nechal jsem si přehrát novější FW z 2.71 na 2.80. Doma jsem však zjistil, že když zmáčknu tlačítko adressbook na středové konzoli (u řadicí páky), tak se mi snížil počet možných kontaktů z cca 400 na pouhých 105. Nevíte, zda se jedná pouze o SW chybu, která bude vyešena v následující aktualizaci? Protože mít adresář pouze na 105 kontaktů nje pro mě nemyslitelné. Vím, že se dá telefon spárovat pomocí BT, ale tam se mi nakopírují pouze mobilní čísla, ale adresy už nikoliv a o ty mi jde nejvíce. Nechci pokaždé zadávat adresu pomocí otočného knoflíku, to mi ubírá radost z tohoto automobilu a pořádný kus života, jelikož je to nechutně zdlouhavé. Takhle jsem to měl vše krásně uloženo a navigování a telefonování bylo suprové a pohodlné. Děkuji za odpověď.

 

odpověď:

Vážený pane
požádal jsem technického koordinátora o informaci v uvedené záležitosti, který mi potvrdil, že realizaci uvedeného "up grade" skutečně dojde ke snížení interních kontaktů na 105 a počet kontaktů bluetooth se zvýšil z 505 na 800. Nejedná se v tomto případě o chybu SW.
 

Podáváme Vám tuto informaci.
 

S pozdravem

ing.Miroslav Hrabák
odd.vztahů se zákazníky
PSA Peugeot Citroën

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

asi mám jen 4GB paměť, protože při loňské aktualizaci jsem musel smazat některé mapy, abych mohl aktualizovat většinu ostatních (Peugeot 508SW - 2/2012).

Vše proběhlo v pohodě.

Následně jsem měl problémy s palivoměrem, které jsem nechal před koncem záruky řešit v servisu.

Servis mi sdělil, že bylo nutno aktualizovat SW nějaké řídící jednotky.

Vedlejším negativním výsledkem bylo, že mi od té doby nejdou vypnout světla pro denní svícení (při běhu motoru svítí i v poloze světel „0“).

Nyní se dostávám k potížím s navigací.

Letos jsem úspěšně aktualizoval několik map, ale při pokusu o aktualizaci další mapy dojde vždy asi po 4 minutách ke kolapsu a následně restartování systému navigace / audio.

Zkusil jsem již 2 různé flashky.

Napadá mě vysvětlení, že se „něco“ změnilo a systém mi nyní neumí nabídnout smazání mapy, aby se uvolnilo místo.

Na druhou stranu, servis tvrdil, že navigace má vlastní SW, který údajně neměnili a když zobrazím informace o systému, tak se mi objeví Unit description:

Unit reference: 9800247580

CD: 7165

SW Version. - unit  RNEG2.1.G.5

Můžete mi poradit, co se mohlo změnit, případně co bych měl nyní udělat, abych mohl aktualizovat další mapy?

Děkuji.

vkolo11

Sorry ale blbsi font sa uz vazne nedal?...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem psal na Peugeot:

Dobrý den, mám technický dotaz k RT6. Včera jsem byl v autorizovaním servisu a nechal jsem si přehrát novější FW z 2.71 na 2.80. Doma jsem však zjistil, že když zmáčknu tlačítko adressbook na středové konzoli (u řadicí páky), tak se mi snížil počet možných kontaktů z cca 400 na pouhých 105. Nevíte, zda se jedná pouze o SW chybu, která bude vyešena v následující aktualizaci? Protože mít adresář pouze na 105 kontaktů nje pro mě nemyslitelné. Vím, že se dá telefon spárovat pomocí BT, ale tam se mi nakopírují pouze mobilní čísla, ale adresy už nikoliv a o ty mi jde nejvíce. Nechci pokaždé zadávat adresu pomocí otočného knoflíku, to mi ubírá radost z tohoto automobilu a pořádný kus života, jelikož je to nechutně zdlouhavé. Takhle jsem to měl vše krásně uloženo a navigování a telefonování bylo suprové a pohodlné. Děkuji za odpověď.

 

odpověď:

Vážený pane

požádal jsem technického koordinátora o informaci v uvedené záležitosti, který mi potvrdil, že realizaci uvedeného "up grade" skutečně dojde ke snížení interních kontaktů na 105 a počet kontaktů bluetooth se zvýšil z 505 na 800. Nejedná se v tomto případě o chybu SW.

 

Podáváme Vám tuto informaci.

 

S pozdravem

ing.Miroslav Hrabák

odd.vztahů se zákazníky

PSA Peugeot Citroën

To je kur.a co za odpoved? Napis tomu chrapunovi znova a chces to riesit ako reklamaciu, ze to je zle a obmedzuje ta to v 100%-nom vyuzivani vozidla...a nech zdvihne tu svoju tazku lenivu rit a riesi to!!! Idem aj ja napisat slovenskemu importerovi, ze tiez ma to max. irituje...dam vediet...

Upraveno uživatelem PeugeotHDi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem přehrál firmware 2.85 v RT6 v mém Expertu. Před tím jsem tam měl 2.80 i s češtinou (byl vyroben 7/2014), upgrade proběhl bez problémů za cca 20 minut. Zatím jedinými změnami, které jsem registroval, jsou drobné úpravy grafiky a výrazné zesílení zvuku zadních parkovacích senzorů.

 

Bohužel to nevyřešilo problém, který popisuji zde: http://www.peugeot-club.com/topic/98478-vypnuta-polozka-nastaveni-ve-wipnav-(rt6á-položka-nastavení-ve-wipnav-rt6/. Na Expertu mám pod tlačítkem Setup menu s položkou "Parametry vozidla", která je neaktivní (šedivá) a nedá se aktivovat. Prý to neumějí ani v servise. Neporadil by mi někdo (neví třeba @Milhaus65?), zda se to dá nějak aktivovat? Zkoušel jsem Mirascript, ale není v tom poznat, která položka by to mohla být.

Upraveno uživatelem honekr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...