Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

WIP Nav Plus


Danilo

Recommended Posts

Pěkného Silvestra

Ty jsi po update systému nemusel dělat kalibraci Rt6 ale kdyby to někdo dělal ze starší verze 2.x na 2.3x tak musí na diag.

Ja jsem kupoval speedcams origo na Navteq. V Čechách je to rozdílné , větší města poměrně slušné , jinak je to slabší . Celkem u nas asi 100 míst . Hustota klesá směrem na východ . Takže za pul roku co to tak sleduji to bude ok všude .

Rt6 v nastavené vzdálenosti lehce pipne a objeví se symbol druhu kamery v právem horním rohu. Při vyšší rychlosti než je na kameře zcervena. Po minutí opět lehké pipnutí. Decentní. Funguji směrově.

Spící děti neohrozí .

Robil som update z 2.20 na 2.37 a kalibracia nebola potrebna. V resp. nepostrehol som, ze by mala byt potrebna :). Na forach sa uvadza, ze kalibracia je nutna len v statoch kde sa pouziva Peugeot SOS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravim, nemate niekto problemy s citanim CDcok ? Mam original hudobne CD (cisto nove) a dost casto mi ich nenacita. Myslel som si ze to je kvoli zime, pretoze niekedy po dlhsej jazde to uz funguje. Myslite ze to je na servis, ze by sa na to pozreli alebo je to proste vlastnot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, nemate niekto problemy s citanim CDcok ? Mam original hudobne CD (cisto nove) a dost casto mi ich nenacita. Myslel som si ze to je kvoli zime, pretoze niekedy po dlhsej jazde to uz funguje. Myslite ze to je na servis, ze by sa na to pozreli alebo je to proste vlastnot.

Mel jsem kdysi stejný problém a vyměnili mi pak radio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravím,

z map 2013/2014 jsem aktualizoval Česko (North West of Eastern Europe) a BeNeLux.

Při pokusu o aktualizaci Germany se mi to kouše.

Asi před rokem se někde psalo o malé kapacitě paměti v navigaci RT 6, do které se map update nevejde, ale nyní nemohu nic nalézt.

Můj Peugeot 508 SW je z února 2012.

Chtěl jsem některou část map smazat, ale nevím jak.

Můžete mi poradit?

Děkuji.

:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky,

při aktualizaci Germany to zpočátku probíhá normálně, ale po několika minutách (cca 5 min) se systém vrátí do výchozího stavu (jako po nastartování).

Zkusím aktualizovat Francii a uvidím, co to udělá ...

Ocenil bych link na příspěvky týkající se té malé paměti ( asi jen 4 GB ?)?

Děkuji.

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Treba nahrať data map na usb, naštartovať motor vložiť usb a na mieste nahrať mapu na ktorej sa nachádzaš (cca 25 min). Ostatné mapy sa dajú nahrať aj za jazdy . Ako má vyzerať usb bolo publikované pár stránok späť .

post-13287-14109637126685_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Dobrý den, jsem nový majitel 508sw a taky bych chtěl poradit, jak aktualizovat mapy. Vůbec netuším, jaké mapy tam jsou, ale asi nějaké staré, protože v Brně ještě není zavedený nový tunel, který je otevřený cca 2 roky.

Vůbec netuším, jakou navi mám, ale asi to bude wip nav. Když jsem dal na ofic.stránkách na Peugeotu, že chci koupit mapy, chtělo to po mě VIN a podle toho mi vyskočilo, že si mám koupit tuto mapu WIP Nav+

Europe + Peugeot Alert Zone - 2013-2 Edition

Mohu poslat i vin, podle kterého by to šlo asi zjistit.

Nějaké mapy se mi podařilo stáhnout s označením RT6 (eMyWay) EUROPE maps 2013-2014, ale když jsem to z USB zkoušel aktualizovat, tak u všech map bylo označení 2012/2013. Tak jsem ani neaktualizoval a ukončil celý proces. Proto bych rád, kdyby mi někdo dal přímý odkaz na nejnovější mapy (ideálka komplet celá Evropa,

Europe + Peugeot Alert Zone - 2013-2 Edition) pro mou navi a popř, jestli je třeba update SW. Když jsem dlouze držel tlačítko setup, tak mi vyskočila obrazovka a na něm Unit description. kde píše SW Version - unit RNEG2.71.C1

A poslední věc, neztratím tím třeba u peugeotu záruku? Čeká mě teď garančka a když to napíchnou, tak asi zjistí, že tam je něco, co asi být nemá. Prý mi tam už mají nahrát i ofic. češtinu, tak jestli na to taky nebude mít nějaký vliv a jestli raději nepočkat, až po garančce.

Všem moc děkuji za ochotu :-)

[upravil dne 24/5/14 07:28 od klakson23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš jednotku, ktorá sa volá RT6 resp. VipNav Plus. SW máš skoro najnovší. Novší je len 2.77, ale keďže sa v priebehu pár dní očakáva nová verzia 2.80 s podstatnými zlepšeniami (napr čeština), odporúčal by som Ti vydržať. Podobne je to s mapami. Tiež budú asi v júni. Sleduj gpsunderground.com :roker

P.S. Záruku nestratíš. Mapy si môžeš predsa kúpiť aj nezávisle od Peugeotu, priamo od Navtequ :cool:

[Edited on 24/5/14 06:41 by mirohrob]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem si pročítal gpsunderground a mají tam dobrý nápad, že se skládají na nové mapy. Nešlo by to udělat třeba i tady? Dávají tam každý 10eur. Třeba i tady by se našlo dostatek lidí, co by do toho šlo a nemuselo by to být 10eur. Čím více zájemců, tím menší platba. Udělal by se seznam zájemců, cena se vydělí počtem zájemců a udělá se cena na míru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preco robit nieco co uz bezí? Neviem, ci by na tomto fóre neprotestovali spravcovia. Stací sa predsa pridat do rozbehnutej akcie. Vlani som to urobil a celkovo ok. Peniaze, co sa neminu sa odkladaju na dalsi nakup.Ale ak chces este viac usetrit, tak asi mesiac a menej, po zakupeni daju tie mapy k dispozícii vsetkým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

zdravíčko,

mám dlaší otázku ohledně navigace. Když dávám navigovat na nějaké místo, zadám město a pak ulici, tak mi dá vždy na výběr ze dvou úplně stejných ulic, akorát jedna má špatnou diakritiku a druhá je bez diakritiky. Dělá to i vám? nebo někdo předemnou špatně nainstaloval mapy do navi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...