PAJA106 Odesláno 4. únor 2012 Odesláno 4. únor 2012 Pro ty, kdo mají rádi hada, tak na youtubu, když pauznete video a párkrát zmáčnete šipku nahoru a doprava (možná to jde i s jinýma kombinacema), tak se spustí klasický had (přes video) a můžete ho šipkama ovládat za \"potravou\" Citovat
Edison Odesláno 4. únor 2012 Odesláno 4. únor 2012 A kdo si pamatuje cheaty do dooma, tak si může zalétat na mapy.cz. A klidně i vymazat i něco z mapy... Citovat
Jimmy106 Odesláno 4. únor 2012 Odesláno 4. únor 2012 Edisone nevim jak to ma fungovat, ale me to letalo jen dopredu, neslo to nejak zastavit nebo zpomalit a mazat mi nic neslo.. ale jako blbuska me to pobavilo a pak taky jsem jeste slysel neco o ohnostroji Citovat
Edison Odesláno 4. únor 2012 Odesláno 4. únor 2012 http://www.zive.cz/bleskovky/mapycz-maji-skrytou-hru-letadlem-muzete-bombardovat-mapu/sc-4-a-159426/default.aspx Citovat
wooody Odesláno 4. únor 2012 Odesláno 4. únor 2012 jjj dejte na seznam.cz vyhledávat ohnostroj a klikejte na bílá místa, a pak ještě www.google.com/pacman Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.