abio Odesláno 3. únor 2012 Odesláno 3. únor 2012 chci se zeptat, pred 2 mesici jsem koupil byt z roku 1999 je stavba, a stav byl uveden jako velmi dobry, nyni zjistuji ze se objevuji praskliny na jadru z ytongu ktere prodavajici zamaskoval tmelem a premaloval, na wc uvolnene obklady, v koupelne uz i opadavaji mezi obklad a zed dam malicek,pak je tu jedna pricka a tam pri blizsim zkoumani je videt taky tmelene praskliny, v kuchyni omitka dela.bubliny a opadava, mam pravo na slevu nebo na odstoupeni od kupni smlouvy??? byt jsem koupil stim ze tam nebudu muset hned investovat... Citovat
kveton Odesláno 3. únor 2012 Odesláno 3. únor 2012 asi bude lepší kontaktovat nějakýho právníka, ale záleží jak máš postavenou smlouvu Citovat
abio Odesláno 3. únor 2012 Autor Odesláno 3. únor 2012 je tam tusim veta ze nemovitost se ve stavu jakym je prodava v den podpisu Citovat
abio Odesláno 3. únor 2012 Autor Odesláno 3. únor 2012 to jako fakt??? budu to muset dat k pravnikovi at na to poradne mrkne Citovat
oddie Odesláno 3. únor 2012 Odesláno 3. únor 2012 To dej. Ale pokud je tam něco typu \"jak stojí a leží\", \"tak jak je\" apod., budeš mít zřejmě smůlu. Citovat
kveton Odesláno 3. únor 2012 Odesláno 3. únor 2012 taky bych to tak viděl, jedině kdyby byl právník šikovnej a uhrál to na skryté vady, ale... Citovat
Vvitty Odesláno 3. únor 2012 Odesláno 3. únor 2012 ach jo... za pravnikem se chodi hlavne PRED podpisem smlouvy... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.