Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Zdaravím Peugeotaci. Potřebuji vaší radu,názor a nebo informaci k vyřešení problému. V čera ráno jsem nastartoval po cca. 1 Km. jsem zastavil a šel nakoupit. Při návratu jsem už nenastartoval a zůstal jsem stát na parkovišti. Baterku jsem nabil a je v pohodě, nejspíš bude zamrzlé palivo. I když jsem tankoval artickou naftu.

1: Je nějaká pomoc co můžu udělat na parkovišti abych odjel?

2: Můžu odtáhnout auto do garáže, svoji silou a nebo na laně?

3: A co potom,na co se zaměřit?

Předem děkuji za každou informaci. Díky:D

Odesláno

Odtiahnut do nejakej garaze, kde je nad 0 stupnov celzia :) Nechat ho tam cez noc, rano by malo byt zamrznute palivo uz OK ... Potom kupit aditivum proti zamrznaiu nafty, naliat, dotankovat trebars arktickou naftu a mas po problemu ... Pripadne vymenit palivovy filter, ak uz je nanho cas ...

Ci mas alebo nemas zamrznutu naftu, auto mozes normalne odtiahnut, ako kolvek :) Teda pokial nemas automat :D

Odesláno

když už nafta resp. parafin zatuhl, tak pomůže jen teplo...

Jo na na \"lepší\" naftu se vykašli - při dnešních cenách nemá výtoč...

Stačí obyčejná + aditiva

Odesláno

Najskôr musíš tú vodu, ruzmraziť :D

Neexistuje ziadny pripravok do nafty, ktory by vodu rozmrazil ! :) Pokial necháš auto rozmrznuť v garáži, a nahodíš tam aditíva proti mrznutiu, prevezes sa, tak uz ti nezamrzne :)

Inak vodu na seba viazal velfobin, ale ten som daval len do benzinu... V kazdom pripade nechat niekde rozmrznut :)

Odesláno

vody by som sa neobaval,ta tam nebude.mrzne parafin,vytvoria sa kristaliky a neprejde to ani cez filter.pre vasu predstavu si skuste nechat naftu v bandaske vonku a uvidite o com to je.

Odesláno

no ja mam podobny problem ked je uz tato teema otvorena, vcera som menil zhavice(hoci som jeden ulomil) auto som nastartoval, ze odbehnem do mesta, no nieco do toho prislo tak som ho vypol, a po hodine a pol som ho uz nemohol nastartovat, vybil som baterku a nic, cez noc nechal nabit a dnes tak isto nic, iba som vybil baterku.....nafta nieje zamrzla.... toci naprazdno, nema snahu ani odpalit,,,,,,,, :(

Odesláno

Ahoj, tak vidím, že nejsem sama mám nafťáčka a v sobotu jsem nastartovala dojela večer a v neděli po obědě jsem chtěla pryč a ono nic sice snahu mělo ani jednou nechytlo. No odrovnala jsem baterku ta už je plně nabitá, ale moc růžově to nevidím. :cool: Ve středu mě čeká servis kvůli rozsvícené kontrolce diagnostiky a taky, že díky mrazům šlo hodně špatně startovat a teď už vůbec. Po telefonátu se servisem je opravdu takových lidí hodně bylo mi řečeno , že jim neustále zvoní telefon a že mají uplně narváno. No jen nevím jak se tam dostanu jestli nenastartuju :myslim Možnost co tomu je žhaviče, vstřiky, palivový filtr,....atd doufám že to bude ta levnější varianta.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...