Y2K Odesláno 5. březen 2012 Autor Odesláno 5. březen 2012 vsetko ide okrem sklapania spetakov a ich vyhrievania... a napisalo to len ... trvala zavada, sklapanie spatnych zrkadiel, preruseny obvod...nic viac a dik Citovat
Agrafik Odesláno 5. březen 2012 Odesláno 5. březen 2012 Tak jsem se díval na schémata a moc mi nepasuje ta závada, kterou ti to píše. Komplet zrcátko je napájené a ovládané z jednotky řidiče a druhé z jednotky ve dveřích spolujezdce, kromě zatmavování zrcátek. Z jednotky vedou k BSI čtyři vodiče. Napájení +- a dva datové vodiče. Ty obsluhuje BSI. Spíš mi to připadá, že to nemáš aktivované. Pokud ti funguje paměť sedaček (musí se měnit i pozice skel zrcátek, tak je komunikace od BSI v pořádku - toto je důležité), pak nevidím důvod, proč by to nemělo jít. Citovat
Y2K Odesláno 5. březen 2012 Autor Odesláno 5. březen 2012 no zrejme to ma iny obvod alebo potom nechapem pamet funguje, a aj tie spetaky sa pohybu pri stlaceni pameti len asi samotne skla maju ozaj iny motorcek a iny obvod ako ma priklopenie zrkadiel...vyzera to tak [upravil dne 5.3.2012 22:19 od Y2K] Citovat
Agrafik Odesláno 5. březen 2012 Odesláno 5. březen 2012 Paměť sedaček, moduly ve dveřích řidiče i spolujezdce používá stejné datové vodiče. Jedině fakt diagnostiku a zkusit to otestovat ručně. Fotka se závadou by nebyla? Citovat
Y2K Odesláno 5. březen 2012 Autor Odesláno 5. březen 2012 nie, nefotili sme to ale mozem behnut za nim a odfotit screen... a otestovat rucne? to akoze ako? vravim, sklapanie je povolene ale test BSI vyhodil tuto chybu...tak fakt nefiem Citovat
Agrafik Odesláno 5. březen 2012 Odesláno 5. březen 2012 Koukni na email. Na diagnostice si najdeš jednotka dveří řidiče, nebo tak podobně a tam si zvolíš, co potřebuješ. Každou jednotku lze povelovat ručńě přes diagnostiku a tím i prvky, které ovládá. Pokud to nejde je problém jinde. Ale je třeba s tím trošku umět. U některých závad se bez smazání závady dál nedostaneš... Citovat
Y2K Odesláno 5. březen 2012 Autor Odesláno 5. březen 2012 nemyslim si ze by Janou nevedel co robi a ja tiez nie ale dobre, moc sme to neskumali kukneme asi zasa a budeme mudrejsi diik EDIT: A co aky email? este mi nic neprislo [upravil dne 5.3.2012 22:47 od Y2K] Citovat
Agrafik Odesláno 5. březen 2012 Odesláno 5. březen 2012 Když zamkneš auto, zhasnou ti diody ovladačů na dveřích řidiče? Citovat
Y2K Odesláno 5. březen 2012 Autor Odesláno 5. březen 2012 fuuuha myslim ze ano...nejak som si nevsimol ze by zostali svietit ma to nieco s tym spolocne? [upravil dne 5.3.2012 22:51 od Y2K] Citovat
Agrafik Odesláno 5. březen 2012 Odesláno 5. březen 2012 Tak už je odeslaný. Tak to na DIA určitě najdete. Ale je třeba mít tu správnou verzi. Citovat
Y2K Odesláno 5. březen 2012 Autor Odesláno 5. březen 2012 spravnu verziu coho? diag? a pozrel som tie schemy...no cosi tam je ale ze by som bol z toho mudrejsi Citovat
Agrafik Odesláno 5. březen 2012 Odesláno 5. březen 2012 Jojo. verzi. Některé správně nerozeznají ty jednotky v autě. Na schématku vidíš jak je propojené zrcátko s jednotkou ve dveřích a pak co jde z jednotky dveří do BSI. A kde může být chyba, že? Jediné vodítko jestli ti svítí i po zamknutí auta ty ovladače. [upravil dne 5/3/12 23:00 od Agrafik] Citovat
Y2K Odesláno 5. březen 2012 Autor Odesláno 5. březen 2012 hmmm...to mi je nova infoska ale hadam toto problem nemame Ale aspon sme zapli signalizaciu pasov Citovat
jofo Odesláno 5. březen 2012 Odesláno 5. březen 2012 Pocuj. Vyskusajte na nejaku dobu odpojit bateriu. Otvor kufor, pozavieraj dvere a pockaj kym zhasnu displeje na budikoch. Vtedy sa uspi bsi. Potom odpoj bateriu. nechajte to tak pol hodiny. Mozte aj dlhsie. Potom zapojte bateriu nazad. za cca 1 minutu otvor dvere a daj klucik do polohy dva. nestartuj. Po nejakych 2 minutach normalne nastartuj. Potom skus tie zrkadla. Mozno je len bsi nejako zahriznuta. Citovat
Y2K Odesláno 8. březen 2012 Autor Odesláno 8. březen 2012 ovladace po zamknuti auta nesvietia Citovat
Agrafik Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 Tak to , jednotka komunikuje. Jedině to vyzkoušet na diagnostice, jestli to jde prostě ovládat a bude jasno. :D:D Citovat
Y2K Odesláno 8. březen 2012 Autor Odesláno 8. březen 2012 sak ale to nejde...lebo diag pise ze preruseny obvod Citovat
Agrafik Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 A máš motorky v zrcátkách?. Čumím do schémátek a nerozumím tomu. Obě zrcátka fungujou zcela samostatně na jedné datové sběrnici společně se stahováním oken a naklápěním zrcátek. Takže ???? kde může být ten obvod přerušený? A na jednotku ve dveřích se dostaneš? Nebo vůbec ne. (Vytáhnou se ti spuštěné okna při zamykání?) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.