gronholmm Odesláno 31. leden 2012 Autor Odesláno 31. leden 2012 No kdyžtak jo, domluvili by jsme se jak bych ti ji co nejdřív vrátil Citovat
Milan+ Odesláno 31. leden 2012 Odesláno 31. leden 2012 Doporučím Ti tohle,zkusil jsem a koupil a to co píšou splnuje. http://www.ctek.com/se/sv/chargers/12v Citovat
vendelinek Odesláno 31. leden 2012 Odesláno 31. leden 2012 kdyby to bylo česky,tak bych si to pročetl,ale takle vim zas ho..no:myslim:D Citovat
gronholmm Odesláno 1. únor 2012 Autor Odesláno 1. únor 2012 Tak dneska ještě dobrý - včera jsem kroužil hodinu po Praze aby se to trošku dobilo, takže to ráno chytlo. Ale jestli má ještě přituhnout tak nevím nevím Doufám že to vydrží do čtvrtka než mě zachrání předseda Citovat
Pe.Tr Odesláno 1. únor 2012 Odesláno 1. únor 2012 takže ji mam teda vzit??? ja jen aby to nedopadlo jak stim prevodovym olejem, ja na tebe v sobotu cekal a ty nikde... Citovat
gronholmm Odesláno 1. únor 2012 Autor Odesláno 1. únor 2012 Jé promiň, já ti nedal vědět . Sem to nezvládl finančně. Ale určitě jí chci půjčit, a vrátím ti ji až pojedu na olej Ne, domluvíme se ve čtvrtek, vezmeš mi ji tedy? Citovat
Pe.Tr Odesláno 1. únor 2012 Odesláno 1. únor 2012 vemu , tomu nerozumim zes to nezvladl financne , tos jako nemel na benzin ke mne ? o jinych financich jsme se nikdy nebavily Citovat
Milan+ Odesláno 1. únor 2012 Odesláno 1. únor 2012 kdyby to bylo česky,tak bych si to pročetl,ale takle vim zas ho..no:myslim:D Tak tady to máš česky http://www.honoris.cz/autonabijecky-ctek Citovat
gronholmm Odesláno 2. únor 2012 Autor Odesláno 2. únor 2012 Tak dneska to už nezvládl. Musel jsem být nastartován Boosterem Teď ještě čekám jak to dopadne večer, až budu chtít jet na sraz Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.