tomik1987 Odesláno 25. leden 2012 Odesláno 25. leden 2012 NO mám P406 2,2 HDI. dnes mi začalo poobede vrzgať auto. proste aj v predu aj v zadu. hlavne keď idem malou rýchlosťou po nerovnostiach. keď som zastal a skúšal som kusok s nim pokývať na mieste tak nič =( teplota dnes prudko klesla pod 0 stupňov napr. teraz bolo -8. môže to byť tým? ked bola teplota nad 0 tak nič sa nedialo . jednoducho tomu nechápem =( [upravil dne 25.1.2012 22:43 od tomik1987] Citovat
punkac Odesláno 25. leden 2012 Odesláno 25. leden 2012 vepředu nevím, ale vzadu většinou povrzává vydřený silonový futro spodního ložiska uchycení těhlice dá se to poznat, když na místě auto propružíš - alespoň u mého to tak bylo jinak chlape máme upravený pravidlo č. 10 týkající se tvého podpisu takhle vypadaj a tady obrázek díl pod číslem 7 [upravil dne 25/1/12 22:29 od punkac] [upravil dne 25/1/12 22:31 od punkac] Citovat
tomik1987 Odesláno 25. leden 2012 Autor Odesláno 25. leden 2012 no na to by som sa pozrel pri prvej možnej priležitosti. len nechápem prečo mi začal vrzgať aj predok aj zadok naraz =(( a celé auto ako keby mi vrzgalo. aj interier a ja neviem či som už chorý alebo čo =( ale fakt mi všetko vrzga Citovat
punkac Odesláno 25. leden 2012 Odesláno 25. leden 2012 hele auto je jako spojená nádoba, vevnitř prostě špatně lokalizuješ, odkud vrzkot přichází, nejdřív bych mrknul na to, co jsem ti postnul nahoře. a pak se může hledat dál Citovat
tomik1987 Odesláno 25. leden 2012 Autor Odesláno 25. leden 2012 no tak díky =) ked bude čas tak sa na to čo najskôr pozriem. Citovat
tomik1987 Odesláno 26. leden 2012 Autor Odesláno 26. leden 2012 takže dnes som lokalizoval to vrzganie. robí to pravdepodobne pravý predný tlmič alebo struna pri prechode nerovnosťami. ten vrzgot je taký výrazny že vo vnútri sa to sem tam ozve aj zo zadu. pritom v zadu nič nevrzga. keď auto stálo tak som skúšal kývať stranami a jedine kde to vrzgalo tak bola predná pravá strana =( vzhľadom na to že auto stálo v kľude si myslím že ložisko to nebude. máte nejaké riešenie? či ma čaká výmena predných tlmičov??? Citovat
Ferry Odesláno 26. leden 2012 Odesláno 26. leden 2012 spis budou KO horni ulozeni tlumicu [upravil dne 26/1/12 22:18 od Ferry] Citovat
tomik1987 Odesláno 26. leden 2012 Autor Odesláno 26. leden 2012 no tie som menil ani nie pred polrokom. Citovat
tomik1987 Odesláno 26. leden 2012 Autor Odesláno 26. leden 2012 asi jediná možnosť je zložiť koleso. ešte ma napada tak nemohlo sa stať niečo s tým sedlom kde je uložený tlmič??? nejako povoliť od zimy alebo tak??? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.