bak65 Odesláno 20. leden 2012 Odesláno 20. leden 2012 Zdravím a obracím se s dotazem: 306 D motor D9B. V nabídce jsem našel startéry s 11 a 13 zuby. Je rozdíl v profilu ozubení nebo jen v otáčkách setrváku při startování? Nechce se mi startér cvičně vyndavat a počítat zuby. Rok výroby a VIN záměrně neuvádím. bo je to složenina z více aut. Děkuji. Citovat
bak65 Odesláno 24. leden 2012 Autor Odesláno 24. leden 2012 Já jsem se asi blbě zeptal. Dá se do toho motoru použít oba dva typy startéru, jak s 11 i 13 zuby? Dělám to na ulici, nechci riskovat že to rozeberu, pak zjistím že jsou to třeba futra a mám problém jak se dostat do práce bo denně dojíždím 50km. Tak jsem myslel, že na vrakáči koupím ještě funkční startér, v klidu ho zrepasuji a pak vyměním. Vyndaný také zrepasuji a budu mít náhradní. Ráno, když je to studené, tak to s tím motá v pohodě, když je to prohřáté na provozní teplotu, tak se to motá pomalu. Proto mám podezření na ty futra, jestli se to teplem roztáhne a pak se lepí rotor ke statoru, nevím? Až to rozeberu, uvidím. VIN nic neřekne, podle techničáku to byl původně benzín, pak přestavba na naftu a dvakrát měněný motor...... [upravil dne 24/1/12 07:30 od bak65] [upravil dne 24/1/12 07:31 od bak65] [upravil dne 24/1/12 07:33 od bak65] Citovat
ozzy56 Odesláno 24. leden 2012 Odesláno 24. leden 2012 podle mě budou pasovat oba, jinak bys v nabídce našel jen jeden typ:myslim, samozřejmě otáčky kliky budou různé, ale nemyslím si, že by měly na start motoru fatální vliv, prostě jeden starter bude točit rychleji a druhý pomaleji, možná otáčky motoru starteru uzpůsobili tak,že oba startery budou točit motorem stejně... Citovat
bak65 Odesláno 25. leden 2012 Autor Odesláno 25. leden 2012 Asi to budu muset vyndat... Když se u nás před lety ve vývoji zaváděl do života motor EU2, tak bylo potřeba poněkuď zvýšit startovací otáčky. Byl vznesen požadavek na tehdejšího dodavatele startérů (PAL). Ten usoudil, že startér je dostatečně dimenzovaný a řešil to právě zvýšením počtu zubů, (tuším z 11 na 14) a posunul osu uchycení startéru. Oba dva typy se pak byli záměnné jako náhradní díl. Po čase se změnil dodavatel startérů (Bosch), ten měl zubů tuším 13 a jiný profil a mi kvůli tomu museli změnit ozubení setrváku. Pak už to nebylo záměné, teda jen na chvilku, pak se to vzájemně očesalo:) Asi proto to tak pitvám 30 let v automobilce se na mě podepsalo.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.