Fortune88 Odesláno 15. leden 2012 Odesláno 15. leden 2012 Zdravím Vas, chci se zeptat mam možnost koupit řidičovy dveře ve stejne baarve jak mam ja, ale jsou z anglicke verze, tak se chci zeptat zda mi bude pasovat tapec z mych dveří řidiče , když ty z anglicke jsou vlastne naše spolujezdcovy...myslim si že jo ale zeptam se zkusenych...jedna se o old model ..diky Citovat
R1kimi Odesláno 15. leden 2012 Odesláno 15. leden 2012 Budeš musieť prehodiť mechanizmus okna s kabelážou a samozrejme zámok zo svojich a tapec tam určite pôjde. Ak by náhodou bol iný úchyt madla dverí tak ten starý odvŕtaš a nanituješ z pôvodných dverí. Citovat
t0m@s Odesláno 4. červen 2012 Odesláno 4. červen 2012 Mám ten istý problém. Old model, z anglického old modelu pasujú dvere bez zmeny. Nevie niekto, koľko šróbou a kde drží tapacír, respektíve v akom poradí kde sa do toho pustiť? A ako vymeniť aj zámok? Nebudem zakladať novú tému, len kôli tomuto Ďakujem Citovat
linomaniac Odesláno 5. červen 2012 Odesláno 5. červen 2012 no a dalsia otazka, sedan a break maju zadne tapaciry rovnake? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.