Pantata_Janousek Odesláno 11. leden 2012 Odesláno 11. leden 2012 V prvni rade zdravim vespolek a jelikoz jsem zde poprve v tomto roce tak preji veschno nejlepsi do noveho roku 2012 Ted k memu problemu, posledni tyden se mi kazde rano stava nasledujici vec, kdyz chci nastartovat auto, otocim klickem do pozice na start, ale nic se nedeje, jenom kontrolky maji diskoteku a blikaji jak o zivot, rucicka ukazatele stavu paliva v nadrzi leti dolu a tot vse, po cca 10s se ozve pomalu starter, jedno otoceni, chvili nic, druhe, chvili nic, a pak se zacne tocit do toho se ozyva neco jako klikani relatka, auto se jakoby 2-3x samo odemkne, neco zacvaka uvnitr, vynuleje se mi displey s hodinama a radio se zablokne a pak auto naskoci a jede, tohle se mi stava jen rano pri prvni startovani. Baterku sem premeril a je v pohode, este sem ji pro jistotu nabil, ale nepomohlo. Sranda je ze dneska rano sem nastartoval bez problemu, tak ja uz vazne nevim. Ze by nejakej Francouzskej sotek?? Nevite co by to mohlo bejt? Dik za radu Citovat
crazybiker Odesláno 11. leden 2012 Odesláno 11. leden 2012 Nie nie, problem v startery,alebo ukostrenie,radsej premer baterku.... Viac menej bud dostava maly prud(zla baterka/kontakty) alebo starter bere moc elektriky. Preto aj ten Las Vegas na budiku Citovat
Petrik-605SRi Odesláno 11. leden 2012 Odesláno 11. leden 2012 Tiež si myslím,že je to štartér,myslím že máš prebitých jeden možno aj viac článkov na rotore a kedže rotor nezastane stále na tom istom mieste raz to točí a raz to skratuje.Neodporúčam dlho štartovať pri skrate,lebo sa môže stať že z limuzíny budeš mať len kus zhoreného vraku.Skús zohnať druhý štartér a problém sa vyrieši. Citovat
Pantata_Janousek Odesláno 11. leden 2012 Autor Odesláno 11. leden 2012 crazybiker: Dik, premerim baterku a zkontroluju ukostreni a kabely. 605sri: pokud to je starter tak jaktoze mi to dela jen rano a pak uz ne? jaktoze treba dneska sem nastartoval rano v pohode, tam bude dle me nekde neco jineho. Sazim na neco s kabelama nebo baterkou. Citovat
Petrik-605SRi Odesláno 12. leden 2012 Odesláno 12. leden 2012 Podľa toho,čo píšeš hore to vyzerá,že Ti tam naozaj ráno niečo skratuje,ked je motor studený,ale pochybujem že to bude káblami alebo ukostrením,lebo keby to bol zlý kontakt tak by Ti pri štartovaní všetko zhaslo a musel by si ísť pokývať z káblom na baterke a dotiahnuť ho.Chyba bude v štartéry.Potom daj vedieť... Citovat
Pantata_Janousek Odesláno 12. leden 2012 Autor Odesláno 12. leden 2012 Tak sem vcera vecer zmeril baterku, 12.49V rano sem ji zmeril znova 12.29V, ale auto naskocilo na prvni otoceni klickem - uz druhej den po sobe bez problemu, tak ja vazne nevim. Budu to pozorovat, ale stejne stim ted nic neudelam bo sem mimo republiku Citovat
crazybiker Odesláno 12. leden 2012 Odesláno 12. leden 2012 tych 12.29V je dost malo. aku silnu baterku tam mas? Inac skus premerat ked startujes [upravil dne 12/1/12 17:56 od crazybiker] Citovat
Pantata_Janousek Odesláno 23. únor 2012 Autor Odesláno 23. únor 2012 Hledal sem kde by mohl byt problem, nakonec sem zjistil ze v baterce nebylo moc vody, koupil sem destilku, dolil, dal si 15ti hodinovej trip(coz muselo baterku dobit na max a autak startuje na prvni otoceni klickem - i v tech krutejch mrazech co byli takze zatim problem vyresen, az na to ze sem urval tu platovou packu co sni otviram kapotu, takze ted to delam kombinackama :DD Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.