LukasNovotny Odesláno 9. leden 2012 Odesláno 9. leden 2012 zdar lidi co mam tankovat do svy kary?? je tam diesel Top Q nebo Verva ??? Citovat
razor Odesláno 9. leden 2012 Odesláno 9. leden 2012 Jám mám zkušenost jen s benzinem,ale beru Verva 100 na benzině.. Ostatní mě moc nepřesvědčili.. Citovat
Opl405 Odesláno 9. leden 2012 Odesláno 9. leden 2012 Obyčejná 1.9D ¨sežere¨ skoro všechno.. takže jestli Top Q nebo Verva je úplně jedno. Já beru obyč naftu + aditiv a no problemo Citovat
LukasNovotny Odesláno 9. leden 2012 Autor Odesláno 9. leden 2012 bereš aditiva prot zamrznutí nafty nebo na do vstřik.systemu??? protože ty lepší nafty už nejspíš jsou aditivovany ne? Citovat
Martin407 Odesláno 9. leden 2012 Odesláno 9. leden 2012 No tak řekl bych že do 405 je nafta od benziny zbytečnej luxus. Měl jsem v 309 stejnej motor a sežral skoro včechno. Nikdy mi v zimě nafta nezamrzla. Lepší nafty už aditivované jsou Citovat
LukasNovotny Odesláno 9. leden 2012 Autor Odesláno 9. leden 2012 pro svuj lepší pocit mu dopřeju lepší luxus i když to nema třeba vliv :D:D Citovat
Martin407 Odesláno 9. leden 2012 Odesláno 9. leden 2012 Potom je to na tobě. Pokud chceš mít lepší pocit tak do toho klidně lej i tu lepší naftu. Ale na výkonu motoru to rozhodně nepoznáš Citovat
Guest bostich Odesláno 9. leden 2012 Odesláno 9. leden 2012 u 1.9D je to asi fakt jedno. Já beru jenom u Benziny-top q+ občas aditivum. Citovat
LukasNovotny Odesláno 9. leden 2012 Autor Odesláno 9. leden 2012 dnes jsem tam taky hodil TOP Q... ale jak řikate.je to jedno Citovat
berla2,0hdi Odesláno 9. leden 2012 Odesláno 9. leden 2012 Dávám do berly 2.0 hdi vervu jen z toho důvodu že moc nejezdím auto stojí i měsíc v garáži jezdit denně dávám obyč naftu s aditivem Citovat
Stuchy Odesláno 10. leden 2012 Odesláno 10. leden 2012 no do starýho 1.9td je to jedno to sežere všechno ale do HDI si dávám jedině VERVU nejlepší nafta na trhu Citovat
obrKolodej Odesláno 24. leden 2012 Odesláno 24. leden 2012 A CO TA MOVÁ NAFTA OD OMW - MAX PREMIUM DIESEL? Citovat
Edison Odesláno 24. leden 2012 Odesláno 24. leden 2012 sri... ale dotaz.. Co má typ nafty společnýho se zamrznutím podle toho, jestli je v takovym, nebo makovym motoru? Já myslel, že určité typy nafty maj jisté viskozitní vlastnosti podle teploty bez ohledu na to, do čeho to natankuju... Nebo ta nafta si řekne, že \"hle.. já poteču do HDi, tak nesmím zpomalit\"??? Tak to asi nebude, že ne... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.