maNkovic Odesláno 3. leden 2012 Odesláno 3. leden 2012 No rád by som ale určite nie z SK chcel by som dáke HDi skúsiť a ka sa nebude páčiť tak 3,0 zas Citovat
SV 24 Odesláno 4. leden 2012 Odesláno 4. leden 2012 maNkovic : proc davas pryc 605? mas ji chvilku.a za 607 bych ji nevymenil... Citovat
maNkovic Odesláno 4. leden 2012 Odesláno 4. leden 2012 len skúšam ak sa nikto normálny neozve tak ostáva nejdem ju predať za každú cenu . Citovat
mi16 Odesláno 6. leden 2012 Odesláno 6. leden 2012 sry za OT... lete som chcel kupit 605 2,5 td za 2100 euri... ale bolo to fakt poriadne auto... plna vybava (kozene el sedacky s vyhrevom, tempomat, siber, digi klima, ostrkeovace svetiel atd atd.. .. nadherna je.... a nato, ze vas je tolko aktivnych 605karov, mohli by ste tieto stroje odfotit a dat na net..... pekne kusky sa uz casto nevidia..:/ Citovat
Medvěd Odesláno 6. leden 2012 Odesláno 6. leden 2012 pekne kusky sa uz casto nevidia..:/ Souhlas - poslední hezkou 605ku jsem viděl u Vertexe, ale mám pocit, že už jíb taky prodal (a byl to 100% 3,0 benzín) Citovat
crazybiker Odesláno 7. leden 2012 Autor Odesláno 7. leden 2012 Tak jo, tazko sa najde dobra 605. a ktora je vazne dobra, tak si to majitel ceni na dost tazke prachy Citovat
marman27 Odesláno 7. leden 2012 Odesláno 7. leden 2012 ta nasa je podla mna tiez pekna hlavne co sa tyka interieru tak ten je velmi zachovaly na laku su kde tu nejake skrabance ale to sa na jar da prelestit a bude to ok. Sice ma nejake mensie muchy ale postupne ich vychytavame a uz nam ich nastastie vela neostava a inac je to 2,5 td, rocnik 98 v plnej vybave okrem koze Citovat
mi16 Odesláno 8. leden 2012 Odesláno 8. leden 2012 sv.. o tvojich viem.. tu s ciernou kapotou este mas? alebo? Citovat
SV 24 Odesláno 9. leden 2012 Odesláno 9. leden 2012 nn ta sla v lete do sveta.Ted brazdi Karlovarsky kraj Citovat
crazybiker Odesláno 9. leden 2012 Autor Odesláno 9. leden 2012 Inac ma napadla este jedna vec, sa tu pisalo,ze ten motor ma prevadzkovu teplotu 95°C, co mi nikdy neslo ani do hlavy proc dodavka mala stale nad 90.Neda sa to nejak upravit? s vymenou termostatu za nejaky,ktory skorej otvara? :-( Tak skusam skusam a nic, na Sr je to biedne, CZ je o nieco lepsie na tom, ale viac menej nikto nema zaujem o vymenu za s40-viac menej aj jo, len bez doplatku(co sa mi zas neoplati) Inac nema niekto,alebo neviete o niekom kto vlastni 605 najlepsie v dieslaku NZ/SA/TT, s ktorym by som mohol skocit na kaffe a ukazat mi to auticko? Viac menej som nikdy nevidel uplne z blizka(nikdy som nemal o to auto zaujem) a pak by bolo dobre aj vyskusat, nechcem zas z necoho co som zvyknuty skocit naspat do slabsieho.... Citovat
mi16 Odesláno 9. leden 2012 Odesláno 9. leden 2012 v tt je napredaj 2,5 td za 400 ecky.. hladaj na bazosi.. Citovat
crazybiker Odesláno 9. leden 2012 Autor Odesláno 9. leden 2012 mi16- ta 605-ka uz neni na nete a to bola troska, najskor to predaval neviem kto za 300, pak druhy inzerat to iste auto len s fotkami za 350 eur. Ovsem zas slovensky predajca(prvy inzerat, hlava prasknuta a chyby od A po Z/druhy inzerat,uz staci len dotiahnut hadicky :-D lol) takze tolko o slovenskom predajcovi.... keby som bol v tt tak kuknem, cakal som do stredy(mam skusku tak budem v tt) a nejak to uz neni aktualne :-D Citovat
mi16 Odesláno 9. leden 2012 Odesláno 9. leden 2012 a chces silou mocou td? co toto http://auto.bazos.sk/inzerat/12415449/Predam-PEUGEOT605.php Citovat
crazybiker Odesláno 10. leden 2012 Autor Odesláno 10. leden 2012 No nechcem silou mocou TD, ale mam mesiac ked najazdim vyse 7 tisic km. Tak asi trojlitrik mi bude pak na 2 veci Citovat
mi16 Odesláno 18. leden 2012 Odesláno 18. leden 2012 inak tu 605 2,5 td co som ti spominal ma clen Lado.... ale pochybujem, zeby ju chcel predat.. Citovat
Durii Odesláno 30. leden 2012 Odesláno 30. leden 2012 tu modru som videl asi pred 15 minutami .. stoji v PD na parkovisku .. je pekna celkom ale dost spinava .. ja mam tiez na predaj jednu 605 2,1 td dnes som do nej zalozil SVckove sedacky a zajtra este vymena oleja a este sa chcem opytat kolko si ochotny dat za 2,5 td tusim 1998 ?? .. lebo MOZNO!!! by som ti vedel jednu dohodit Citovat
crazybiker Odesláno 3. únor 2012 Autor Odesláno 3. únor 2012 Za kolko? Ak je auto dobre, ja som ochotny aj doplatit. Inac ludia, ted mam moznost jednu 605-ku kupit za trocha smiesnu sumu... tak sa pytam priblizne aku maju hodnoty 605-ky 2.1TD ???? este pred faceliftom, pak viac menej bez vybavy..... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.