Pe.Tr Odesláno 1. leden 2012 Odesláno 1. leden 2012 Dnes byl přidán do eshopu hrneček, který řádní členové loni dostali jako Vánoční dárek. klubový eshop zde : http://www.peugeot-club.com/index.php?co=eshop/vypis jde o hrneček z matného tvrzeneho skla v modre barvě o objemu 0,3litru a bílým logem klubu. foto hrnečku Citovat
Driver Odesláno 29. únor 2012 Odesláno 29. únor 2012 Tak musím trochu oponovat popisu v eshopu...potisk odolný mytí v myčce, po měsíci mytí v myčce se začíná loupat... ale jak se říká darovanýmu koni... Kafe z toho chutná pořád stejně Citovat
Pe.Tr Odesláno 29. únor 2012 Autor Odesláno 29. únor 2012 čeče ja mydlim v myčce denně , dokonce díky ženě máme hrnky dva a furt good , nemyješ v savu ? Citovat
Jimmy106 Odesláno 29. únor 2012 Odesláno 29. únor 2012 Me se to pomerne dost sloupalo jen pri prvnim myti, od te doby je to v pohode Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.