ZoSo Odesláno 31. prosinec 2011 Odesláno 31. prosinec 2011 Nevim jestli to někdo nemá, ale kdyby někdo chtěl/potřeboval tak tady je zjednodušenej vektor novýho loga.(vhodný pro vytřezávání na plotru etc..) Kdyby byl zájem s tim něco udělat/dodělat tak a neni problém. Uploaded with ImageShack.us odkaz na uloz.to http://www.uloz.to/12125076/logo-lev-pro-p-c-cdr [upravil dne 2/2/12 11:51 od ZoSo] Citovat
koblih69 Odesláno 1. leden 2012 Odesláno 1. leden 2012 Tak jsem se to por zajímavost pokusil otevřít a nepodařilo s mi to ani v C9 ani v CX4 tak nevím... trošku mě překvapuje, že to má 1,43 Mb asi je tam schovaná nějaká bitmapa Citovat
ZoSo Odesláno 1. leden 2012 Autor Odesláno 1. leden 2012 Hlavně je to dělaný v x5...a uložený v nejnovějším formátu (v.15.0).. Dobrá připomínka - uložim to ještě do 12..tu si myslim má každej(když už má corel). Jinak ta velikost to je specialita x5 - ukládá bitmapy tak, že i prostá křivka z toho leze jako několika kilobitovej soubor...ta 12. má 33Kb. Jinak tohle je v tom layoutu uloz.to http://www.uloz.to/12136790/logo-lev-pro-p-c-v-12-cdr [upravil dne 1/1/12 11:36 od ZoSo] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.