Ducatista Odesláno 28. prosinec 2011 Odesláno 28. prosinec 2011 Poprosím vás o radu, objednal jsem si nový kola, kvůli našim rozbitým silnicím a zachování komfortu stejný rozměr jako origo - tzn. 7x16. Tento model kol se ale dělá jen v ET 25, takže budu objednávat podložky a když už je budu objednávat, tak jsem si řekl že bych kola mohl o fous povystrčit ven. Auto mám bez úprav, tzn. nesnížené, myslíte že by tam mohlo být ET 5 nebo i třeba 0? Laboroval někdo s tímhle? Díky Citovat
Durii Odesláno 28. prosinec 2011 Odesláno 28. prosinec 2011 podla mna v klude ET 5 mozno aj 0 .. na sedane mam ET 12 R17 a este by to znieslo aj 1 cm von aby boli zarovno s blatnikmi:) Citovat
Y2K Odesláno 28. prosinec 2011 Odesláno 28. prosinec 2011 origos vies aky je 12 ET 5 alebo 0 bude este v pohode, ale zalezi na tvare kolies! no osobne som zastancom zachovania origo ET Ale na letnych kolach sam mam teraz ET 5 a je to tak akurat, pretoze origos kolies je 15, no boli dost zapadnute Citovat
čakom Odesláno 28. prosinec 2011 Odesláno 28. prosinec 2011 podle me et 0 bude v pohode. aly dal bych do zadu vetší podložky než do předu. zadní kola jsou zalezli vic. zeptej se člena chechet ten ma nebo mel podložky na 406 coupe ja mam na sedanu předek ET 5 a zedek ET minus 7 Citovat
Y2K Odesláno 28. prosinec 2011 Odesláno 28. prosinec 2011 jj presne tak je to tvarom blatnikov rovnake ET vyzera vzadu ako viac zapustene... podlozky mam aj ja, mam 3je kola na auto, 2je s podlozkami Citovat
Ducatista Odesláno 28. prosinec 2011 Autor Odesláno 28. prosinec 2011 to nechápu jakej může mít vliv tvar kol? A to vím že origo kola jsou ET 12, ale zdají se mi docela zapadnutý ale nevím kolik auto může propružit, tak aby mi to třeba při ET 0 nedřelo, proto radši tahám rozumy z vás jinak pokud tvar kol opravdu má nějakej vliv, tak jsou to tyhle kola Citovat
Y2K Odesláno 28. prosinec 2011 Odesláno 28. prosinec 2011 ma, tvar paprskov dojdi ku mne a ukazem ti tiez sa mi to az tak nezdalo ale opticky efekt je velky pan tieto kola maju tie paprsky dost vystupene von...nemuselo by to az tak vadit a vyzera zapadnuto [upravil dne 28.12.2011 13:26 od Y2K] Citovat
čakom Odesláno 28. prosinec 2011 Odesláno 28. prosinec 2011 v tomto připade se tvar paprsku nemusí vubec řešit protože ty kola chce vytahnout co nejvic ven. kdyby se chtel dostat s kolama ktere maji et 25 na origo et 12 tak tam by bylo potřeba řešit tvar paprsku. už jsem se s tim setkal taky. zkoušel jsem na moje auto brocky b1 9x16 et 10 a zavazel tam třmen Citovat
chechet Odesláno 28. prosinec 2011 Odesláno 28. prosinec 2011 ja mam na sedanu předek ET 5 a zedek ET minus 7 moje 18\" maji ET 10 a pri 30 mm podlozkach vzadu jsem mel vysledne ET -20 ... ehm kazdopadne podlozky jsou mozna definitivne pryc... Citovat
rootsky Odesláno 28. prosinec 2011 Odesláno 28. prosinec 2011 Témat o kolech na 406 coupe je tady hodně. Na verzi s Brembo se musí zohlednit buď tvar paprsků nebo ET, origo kola na ně mají paprsky uzpůsobené. Pokud budeš mít kola doma je nejlepší si podložky naměřit. Na coupe mám 8x18 ET0 a zadek je proti předku opticky \"zapadlý\", ale už to není tolik nevyniká jako na origo kolech. Citovat
Pišta Odesláno 28. prosinec 2011 Odesláno 28. prosinec 2011 Já mám origo 15ky ET 12 a podložky 2cm a v zadu 2,5cm a vpohodě. Na těch samých,ale 16kách by byly ještě trochu víc ven. Citovat
rootsky Odesláno 28. prosinec 2011 Odesláno 28. prosinec 2011 Pišta: Ahoj, jakou šířku mají 15\" kola (BBSa že?). Citovat
Pišta Odesláno 28. prosinec 2011 Odesláno 28. prosinec 2011 15ky mají 6,5x15 ET 12. Ty samé ,ale 16ky mají tuším 7x16 ET 12,ale jsou víc ven kvůli brzdičům. Citovat
švejk Odesláno 29. prosinec 2011 Odesláno 29. prosinec 2011 mohu potvrdit, moje origo jsou 7,0x16 ET 12 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.