kveton Odesláno 27. prosinec 2011 Odesláno 27. prosinec 2011 nevíte náhodou někdo, proč nemůžu odemknout zevnitř kličkou u řidiče? U ostatních dveří to funguje bez problémů. Asi je to jeden kablík, ale nevíte jakej? Díkes Citovat
Judes Odesláno 27. prosinec 2011 Odesláno 27. prosinec 2011 Nebudeš mať vyskočené lanko čo ide od kľučky do zámku. Citovat
kveton Odesláno 28. prosinec 2011 Autor Odesláno 28. prosinec 2011 to nebude, protože otevřít normálně jdou, ale když jsou zamklý, tak je tim neodemknu, musim odemknout tlačítkem pod rádiem a pak otevřít dveře Citovat
koblih69 Odesláno 28. prosinec 2011 Odesláno 28. prosinec 2011 a když je zamčeno daří se ti ten zámek odemknout klíčkem nebo taky ne? Citovat
Marcel00 Odesláno 28. prosinec 2011 Odesláno 28. prosinec 2011 podla mna bude vadny el. spinac v tom zamku/mechanizme z Judesovho obrazku (diel c. 1) rozobral by som tapec, zavrel vodicove dvere, tlacitkom na stredovom panely zamkol zvnutra auto a prepojenim dvoch vodicov by som nasimuloval otvaranie dveri kluckou. To znamena ze ak sa ostatne dvere odomknu tak bude vadny ten spinac v tom mechanizme. ak sa nic neudeje tak prerusena kabelaz. vidim to skor na ten spinac v tom mechanizme. v priebehu doobedia ti poslem SZ. [upravil dne 28/12/11 09:01 od Marcel00] Citovat
kveton Odesláno 28. prosinec 2011 Autor Odesláno 28. prosinec 2011 Marceli, myslim, že to bude ono, klíčem to neodemknu, protože tam nemam zámek ale to budou ty kabeli a tušim, že budou přerušený schválně, PPčko něco naznačoval, rozeberu a uvidim. Jen nevíš náhodou jaký dráty to jsou? bude jich tam, asi víc. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.