wooody Odesláno 24. prosinec 2011 Odesláno 24. prosinec 2011 zdravíčko, můžete mi doporučitr jaký desky nejméně prášej??? ideálně i odkaz, nebo třeba i keramiku za nějaký přijatelný peníz, na 306, 247 chlazenej kotouč, díky Citovat
Vítek1 Odesláno 24. prosinec 2011 Odesláno 24. prosinec 2011 nejaky feroda ted nevim jaka rada ma je kolega skoro vubec neprasi a pekne na ne nadava ze jsou tvrde zerou kotouc a porad piskaj [upravil dne 24/12/11 17:38 od Vítek1] Citovat
wooody Odesláno 24. prosinec 2011 Autor Odesláno 24. prosinec 2011 kotouč vem čert, ale pořád se mi ten prach zažírá do toho leštěnýho límce Citovat
genzer Odesláno 24. prosinec 2011 Odesláno 24. prosinec 2011 a co ten lestenej limec osetrit?treba nejakym voskem? Citovat
wooody Odesláno 24. prosinec 2011 Autor Odesláno 24. prosinec 2011 to mám taky, ale i to blbě vypadá, umeju to, a za 20 km je to zas černý ( a tedko právě mě čekaj kotouče i desky Citovat
cechic Odesláno 24. prosinec 2011 Odesláno 24. prosinec 2011 Keramika, napiš martymu, ten s tím má zkušenosti Citovat
koblih69 Odesláno 24. prosinec 2011 Odesláno 24. prosinec 2011 Já taky, studený to nebrzdí, píská to jako kráva a kotouč mizí před očima. Nebo má někdo jinou ? Doporučuju límce stříknout bezbarvým lakem s UV. Citovat
f3Rd@ Odesláno 26. prosinec 2011 Odesláno 26. prosinec 2011 ja mam EBC keramicke desticky drazkovane kotouce, sice to nemizi a piskalo to jenom ze zacatku, ale prasi to i tak. Citovat
zabit Odesláno 26. prosinec 2011 Odesláno 26. prosinec 2011 mam desky ferodo a v zivote jsem nevidel desky co vic prasej, priste uz je nekoupim Citovat
Vítek1 Odesláno 26. prosinec 2011 Odesláno 26. prosinec 2011 no jenze ferodo dela nekolik druhu desticek podle tvrdosti. ja mam treba bremba a ty jsou mekke a prasi taky priserne Citovat
crazybiker Odesláno 26. prosinec 2011 Odesláno 26. prosinec 2011 Asi to je problem pre kazdeho. Tiez som na prasky z toho, na vsetkych autach mam zadrbane elektrony a to sa skusalo viacej znaciek pak to uz neriesim, na volve mi to je jedno, a na peugeote to par krat umyjem(nnejazdim s tym casto) Citovat
STEFFI 2 Odesláno 26. prosinec 2011 Odesláno 26. prosinec 2011 Ja som nedavno menil v predu (247) platnicky i kotuce,kotuce neviem znacku ale platnicky boli REMSA a auto brzdilo mizerne,velmi tvrde platnicky. Ze vraj zozeru dva apol kotuca. Na koniec som sa rozhodol ze dam nieco lepsie, kotuce Brembo a platn.tiez Brembo. Nie su to tie najlepsie ale u mna zvitazilo znacka+cena=dobre brzdy. A ze prasia,nie je to take strasne aked mam elekt. na zimu i na leto tak oplachnem. Hlavne aby auto brzdilo na viac ako 100%. Citovat
wooody Odesláno 26. prosinec 2011 Autor Odesláno 26. prosinec 2011 tak je jasný že je základ aby to brzdilo, to je hlavní Citovat
Choze406 Odesláno 26. prosinec 2011 Odesláno 26. prosinec 2011 uz jsem zkousel vsechno mozny a neprasi jen ty Feroda DS... brzdilo to i lip nez EBCcka ale to piskani bylo strasny bylo to asi Tar-oxem ....moc tvrdy desky i kotouce. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.