TITANa Odesláno 22. duben 2005 Odesláno 22. duben 2005 schema poslana na petr.rousek@worldonline.cz Citovat
Péťa Odesláno 13. květen 2005 Autor Odesláno 13. květen 2005 Nechci to zakřiknout, ale problém je snad vyřešen! Při sundání hlavy z motoru v náchodském servisu zjistlili, že je \"rozlámané\" koleno mezi motorem a termostatem. Asi tam kapala voda na senzor otáček, který je připojen na to relé, které mi odcházelo do věčných loviš?. Budu věřit, že to bylo tím Tady je to koleno: Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.