pucik01 Odesláno 13. prosinec 2011 Odesláno 13. prosinec 2011 zdravim vedel by mi niekto povedat ako vymontovat sdredovy display na 406 r.v.2001 [upravil dne 13/12/11 21:43 od Ferry] Citovat
Ferry Odesláno 13. prosinec 2011 Odesláno 13. prosinec 2011 po stranach vypacit zaslepky a pod nimi jsou 4 srouby Torx Citovat
ZoSo Odesláno 14. prosinec 2011 Odesláno 14. prosinec 2011 samotnej displej má tušim 2 šrouby a zaklapávací packy. Budeš pak mít v ruce černej plast, bílej plast a tištěnej spoj s displayjem. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.