Dundee Odesláno 10. leden 2012 Autor Odesláno 10. leden 2012 Tak to dobře dopadlo, Saxo je na zahradě, ale přijeli jsme až za tmy (nakonec jsme ho museli dotáhnout na laně, nedopadlo auto s podvalem), tak zítra zkusím udělat fotky, jak vypadá auto po ráně v rychlosti cca 30 km/h;) [upravil dne 10/1/2012 23:26 od Dundee] Citovat
NuF!k Odesláno 11. leden 2012 Odesláno 11. leden 2012 Pěkný tenhle motor sem měl ve 106 ..spotřeba je super že bych sem taky dal svoje saxo když to klukům pežotáckým nebudem vadi Citovat
punkac Odesláno 11. leden 2012 Odesláno 11. leden 2012 Dane, jakej to má volant? Vzal bych pro bráchu.... Citovat
agresssor Odesláno 11. leden 2012 Odesláno 11. leden 2012 Kdyztak mi pak pls hod foto ty listy dikes Citovat
Dundee Odesláno 11. leden 2012 Autor Odesláno 11. leden 2012 punkac: Volant jsem chtěl vyměnit za svůj, protože v něm mám zezadu takovej výkus ve věnci, jinak je tříramennej s vyfouklym pytlem. agressor: Nějaký fotky auta mám (lišty tam jsou vidět), ale budou asi až zítra dopoledne. Citovat
punkac Odesláno 11. leden 2012 Odesláno 11. leden 2012 aha, bratr ho má taky tříramenný řádně ohmataný, ale s výkusem na věnci by se mu to asi nelíbílo Citovat
Dundee Odesláno 12. leden 2012 Autor Odesláno 12. leden 2012 Tak tady jsou nějaký fotky toho, jak dopadne Saxo při střetový rychlosti cca 30 km/h (vypočítali cajti). Řidič nebyl připoutanej, tak ulomil jednu páčku a udělal na čelním okně pavoučka... [upravil dne 12/1/2012 11:16 od Dundee] Citovat
Ferry Odesláno 12. leden 2012 Odesláno 12. leden 2012 ty jo, pekny, docela se to hodne zkratilo, muselo to byt urcite nad 30, pac jinak by nesly ven pytliky, jen by se aktivovaly predpinace pasu, to celicko asi muselo bolet Zeptam se, jak jsou na tom vlozky zamku v prednich dverich? mozna bych ti udelal kseft na komplet sadu vlozek (2x predni dvere+viko kufru+nadrz+spinacka), me na 106tce kompletne zatuhly a vyhnily, takze momentalne jsem je mam na obou dverich demontovany a kdyby selhal central, tak jedine vlezt kufrem [upravil dne 12/1/12 11:30 od Ferry] Citovat
Dundee Odesláno 12. leden 2012 Autor Odesláno 12. leden 2012 Tý jo Františku, zámky jsem si chtěl vzít kvůli vypínači bagu spolujezdce, ale pak bych ti mohl věnovat zámky (krom spínačky, na tu mám jinej klíč) a víčko nádrže ze svýho. Tam je zatuhlej zámek spolujezdce, ale ten by šel rozebrat, vyčistit a znova poskládat. Citovat
agresssor Odesláno 12. leden 2012 Odesláno 12. leden 2012 Dundee ses chopnej tu listu sundat bez poskozeni ??? Citovat
Ferry Odesláno 12. leden 2012 Odesláno 12. leden 2012 Dane v poho, nijak to neni dulezity, pouzij co budes potrebovat a pak se treba nejak domluvime, co a jak diky Citovat
Dundee Odesláno 13. leden 2012 Autor Odesláno 13. leden 2012 agressor: Jasně, dveře budu stejně rozebírat kvůli el. stahovačkám, tak ji vycvakám zevnitř. Ferry: OK, pak se domluvíme;) Citovat
Dundee Odesláno 15. leden 2012 Autor Odesláno 15. leden 2012 Dneska jsem si na Saxíka přivezl celkem slušný ATSka 13\" s gumama minimálně na jednu sezónu za dvojku, takže mám vyřešený i letní obutí Citovat
NuF!k Odesláno 15. leden 2012 Odesláno 15. leden 2012 Budou z toho bouraného saxíka nějaké díly ještě k prodeji ? Citovat
Dundee Odesláno 15. leden 2012 Autor Odesláno 15. leden 2012 Asi něco zbyde, co bys potřeboval? Citovat
Dundee Odesláno 16. leden 2012 Autor Odesláno 16. leden 2012 Tady jsou alespoň dvě nekvalitní fotky kol mobilem, lepší snad ve středu... Citovat
agresssor Odesláno 18. leden 2012 Odesláno 18. leden 2012 Cus muzu se pripadne ve stredu zastavit pro tu listu ?? Pak mi pisni cenu dikes Citovat
Dundee Odesláno 18. leden 2012 Autor Odesláno 18. leden 2012 Jasnačka, stav se, musim ji dojít vymontit;) Cenu pořešíme na místě, ale viděl bych to kolem kila;) Citovat
Dundee Odesláno 18. leden 2012 Autor Odesláno 18. leden 2012 agressor: Tak lišta je dole, stavit se můžeš prakticky kdykoliv;) Jinak jsem dneska zprovoznil světlo v kufru, prostě jsem přehodil plasty (takže MJSytic se tu může stavit pro světýlko se spínačem a jako bonus mu můžu dát i ten plast) Koukal jsem, že stahovačka ve dveřích je nanýtovaná, takže budu muset vyřešit uchycení a ještě jsem nerozebíral dveře na svym Saxíkovi, tak nevim, jestli tam mám kabeláž... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.