Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

"Odzvučnění" dveří + "dřevěný" kroužky + další dotazy


marzi732732

Recommended Posts

treba skusat.. mne pomohla ta pena.. plech ti nebude vibrovat az tolko ze by to bolo pocut.. skus nalepit penu.. podotahuj vsetky matice a skrutky aby si vymedzil kazdu volu... zaloz tapaciere s novimi cuplikmi a zmena by mala byt zretelna.. ak nie zacni az potom tlmit aj plechy..

[upravil dne 11.12.2011 21:47 od banan1987]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pri ans pene by to nehrozilo.. pretoze ta bude nalepena na tapacieri a medzi plechom a tapacierom je este ta folia ktora neprepusta vlhkost do dnutra auta.. cize sa netreba bat... len aby ste tam tu foliu mali :D .. za to stp by som pocital okolo 130€ asi:myslim.. ale to by si vytlmil aj vonkajsi plech za reprom.. aj vnutorne otvory...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm tak to uz hej.. ja to poznam tiez mam hudbu v aute ktora ma hodnotu polovice auta... tiez to mam vytlmene poriadne hlavne kufor.. tapaciere som polepil ANS penou ktorou som vymedzil vsetky volne miesta a na plechy som striekal noisekiller spray. zatial mi to staci.. laminovat sa mi nechcelo:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...