Petr král T Odesláno 11. listopad 2012 Odesláno 11. listopad 2012 a ještě před spaním, fórum mi pomohlo třeba tím, že jsem bez velkého přemýšlení použil 40-ku torx při demontáži sedadla, tak jak poradil mishko... Citovat
ozzy56 Odesláno 12. listopad 2012 Odesláno 12. listopad 2012 možná tě uklidním--stejné uchycení předních sedaček, jak sis tady přečetl, má 90% osobních aut a že forum pomůže jen tak z 1%--tos trochu ujel, že? Citovat
Ajap Odesláno 14. listopad 2012 Odesláno 14. listopad 2012 No a nebo zkus nosit boty s tenčí podrážkou:roker Citovat
Petr král T Odesláno 14. listopad 2012 Odesláno 14. listopad 2012 kdysi se říkalo,\"dělej si prdel z plastelíny\". ozzy56 dal perfektně ujetou hlášku, fakt poznáš těch 90 % ??? Projeď si fórum a uvidíš ty ohlasy, možná to bude i to 1%. Ale nějak si nevzpomínám, že bych tady uváděl jednoprocentní pomoc. Pomůžeš mi ? No a ajap máš 308-muSW, tak nemachruj, tam je místa jak v autobusu. A jestli platí sraz 1.12.2012 v Senici, tak se naseru ale, \"vy mě ještě neznáte, ale až mě poznáte\"... tak tam přijedu a ukáži, možná i takticko-pořadově... Zatím si seženu pár prolisů a udělám redukci, ta fakt pomůže. Jinak od 15.3 do 15.11. včetně jezdím v \"pičutkách\", jestli Ti to něco říká. Když ne, názorně ukáži. Citovat
Petr král T Odesláno 14. listopad 2012 Odesláno 14. listopad 2012 vole, vole, asi jedu do Senice... Citovat
ozzy56 Odesláno 16. listopad 2012 Odesláno 16. listopad 2012 Petr král T asi jsem to 1% špatně pochopil,sorry Citovat
pipistrel Odesláno 16. listopad 2012 Odesláno 16. listopad 2012 Takže, fórum nám pomůže tak na 1%!!! Ale nějak si nevzpomínám, že bych tady uváděl jednoprocentní pomoc. Pomůžeš mi ? :myslim:myslim Citovat
Petr král T Odesláno 5. prosinec 2012 Odesláno 5. prosinec 2012 ...a je to ! za podpory fóristů a svépomocí jsem vyrobil z 5-ky pásoviny redukci, na které je namontováno komletní sedadlo řidiče. Získal jsem 5 cm posunu do zadu, za cenu vyššího posezu (asi o 2 cm). Za mnou už sice mezi zadním sedadlem nepropadne ani list A4-ky, zato moje nohy spočívají v dlouho vysněné poloze. Volantík mám tak akorát na dosah, ikdyž na polohu \"za 10 dvě\" to není. Mrzí mě ten srazík v Senici, moje krásná polovička vymyslela jiný plán, a tak někdy jindy rád ukážu svoje \"dílo\". Některé obrázky ze setkání jsem viděl, ta osraná kapota je skutečně originální a majitel má na vozidle jistě kvalitní lak. Citovat
Cinicman Odesláno 5. prosinec 2012 Odesláno 5. prosinec 2012 A tak som sa na \"blízké setkání třetího druhu\" tešil... :D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.