222johny222 Odesláno 1. prosinec 2011 Odesláno 1. prosinec 2011 Zdravím Chtěl bych vyřešit problém u auta...při zahřátem motoru mi otačky mírně kolísají...nedrží přesně volnoběh,při přeřazování s 1.stupně na 2.stupen pokaždý škubne...i sebelíp si hraji ze spojkou,tak škubne.Děkuji za pomoc. Citovat
Fusion Odesláno 1. prosinec 2011 Odesláno 1. prosinec 2011 http://www.peugeot-club.com/forum/search.php?token=&srchtxt=krokov%FD+motorek&srchfield=body&srchuname=&f%5B%5D=10&srchfrom=31536000&filter_distinct=yes&searchsubmit=Hled%E1n%ED Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.