Edison Odesláno 28. listopad 2011 Odesláno 28. listopad 2011 Tato ustanovení jsou ovšem v rozporu se zákonem. Organizace nemůže nutit nikoho mít kdekoli jakýkoli oučet a nemůže to být důvodem ke zrušení pracovního pomeru. Obdobně je to s vedlejšákem, podnikáním. Je tam pouze oznamovací povinnost. Jen podniká-li zaměstnanec ve stejné činnosti, tam myslím souhlas organizace nutný je. To je ochrana organizace před tím, aby zaměsnanec nevyužíval prostředky (včetně duševních) organizace k jiné činnosti. Možná by se toho dalo ve tvém případě využít... ;-) Citovat
Kloub Odesláno 28. listopad 2011 Odesláno 28. listopad 2011 asi nejlepší je dat výpověd s 2. měsíční výpovědní lhůtou a jít okamžitě marodit. mezitím dělat u souseda práci na \"černo\". kdyby přišla ze strany zaměstnavatele kontrola během 14. dní a nebudeš doma tak ti nedá nemocenskou. po 14ti dnech už nemocenskou přebírá stát. Citovat
Edison Odesláno 28. listopad 2011 Odesláno 28. listopad 2011 Touto cestou by se jeden fakt mohl dostat do problémů se zákonem... Citovat
Laďa Odesláno 29. listopad 2011 Odesláno 29. listopad 2011 Nebude náhodou tento § o porušení pracovních povinností uveden i zápočtovém listě a tudíž v případě nástupu do dalších zaměstnání si toto každý nový zaměstnavatel přečte a už nemusí (asi ani nebude) ochotný to tolerovat. Citovat
barenst Odesláno 30. listopad 2011 Odesláno 30. listopad 2011 zazapoctak nikomu ukazovat nemusis, proste zamestnanec zkonci vecer praci a druhy den klidne jde delat k sousedovi . pokud to novemu zamestnavateli nevadi tak je to jedno co mas napsane v zapoctaku , max nedostanes zadnou podporu na pracaku . Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.