Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Tato ustanovení jsou ovšem v rozporu se zákonem. Organizace nemůže nutit nikoho mít kdekoli jakýkoli oučet a nemůže to být důvodem ke zrušení pracovního pomeru. Obdobně je to s vedlejšákem, podnikáním. Je tam pouze oznamovací povinnost. Jen podniká-li zaměstnanec ve stejné činnosti, tam myslím souhlas organizace nutný je. To je ochrana organizace před tím, aby zaměsnanec nevyužíval prostředky (včetně duševních) organizace k jiné činnosti.

Možná by se toho dalo ve tvém případě využít... ;-)

Odesláno

asi nejlepší je dat výpověd s 2. měsíční výpovědní lhůtou a jít okamžitě marodit. mezitím dělat u souseda práci na \"černo\".

kdyby přišla ze strany zaměstnavatele kontrola během 14. dní a nebudeš doma tak ti nedá nemocenskou. po 14ti dnech už nemocenskou přebírá stát.

Odesláno

Nebude náhodou tento § o porušení pracovních povinností uveden i zápočtovém listě a tudíž v případě nástupu do dalších zaměstnání si toto každý nový zaměstnavatel přečte a už nemusí (asi ani nebude) ochotný to tolerovat.

Odesláno

zazapoctak nikomu ukazovat nemusis, proste zamestnanec zkonci vecer praci a druhy den klidne jde delat k sousedovi .

pokud to novemu zamestnavateli nevadi tak je to jedno co mas napsane v zapoctaku , max nedostanes zadnou podporu na pracaku .

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...