peter23p Odesláno 29. listopad 2011 Odesláno 29. listopad 2011 Čidlo není přímo ve vodě, ale v bloku, takže přes něj to neodvzdušníš.zrovna tohle čidlo potřebuju také zkusit vyměnit, takže když ho vyndám tak nic nepoteče? Citovat
PAJA106 Odesláno 29. listopad 2011 Odesláno 29. listopad 2011 Ne,minimalne u modreho cidla pro pristrojovku nic neteklo. Citovat
peter23p Odesláno 30. listopad 2011 Odesláno 30. listopad 2011 jo to modré potřebuju zkusit mám pocit že ukazuje moc vysokou teplotu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.