Guest Jirka12 Odesláno 6. duben 2013 Odesláno 6. duben 2013 Pozdravujem, stretol sa už niekto z váš s Osramami, ktoré boli fake? Našiel som totiž na top-auto.sk Osrami H1 Cool blue za necelých 11€ a Cool blue Hyper taktiež za necelych 11 a príde mi to proste málo ... ...to je běžná cena.. v kč se pohybují kolem 270,- a hyper kolem 340,- [upravil dne 6/4/13 20:33 od Jirka12] Citovat
007Blackfranky Odesláno 6. duben 2013 Odesláno 6. duben 2013 Ja mam na aute xenesis H1 a som velmy spokojny. ako ked prsi tak to biele svetlo je take slabsie ale ked su cesty suche tak som nadmieru spokojny. mal som cool blue a to bola somarina. http://www.autoledky.sk/Item/xenesis-trumatch-halogenove-ziarovky-h1/ Citovat
007Blackfranky Odesláno 6. duben 2013 Odesláno 6. duben 2013 a tu je este jedna..... to som fotil nedavno... mam ich uz asi 2-3 mesiace ale jazdim kazdy den skoro 200km Citovat
koblih69 Odesláno 6. duben 2013 Odesláno 6. duben 2013 Hm tak to už se blíží jejich konec, bohužel očazenou čočku už neopraví nikdo... [upravil dne 6/4/13 23:46 od koblih69] Citovat
Judes Odesláno 6. duben 2013 Odesláno 6. duben 2013 Judes,ale xenony vydrzia 10-krát tolko ako klasické ziarovky:aut To máš pravdu že vydržia ale 10 žiaroviek je lacnejších ako jedna xenónová . Citovat
007Blackfranky Odesláno 7. duben 2013 Odesláno 7. duben 2013 Hm tak to už se blíží jejich konec, bohužel očazenou čočku už neopraví nikdo... [upravil dne 6/4/13 23:46 od koblih69] ako to myslis? Citovat
Balachar Odesláno 7. duben 2013 Odesláno 7. duben 2013 Ja mam na aute xenesis H1 a som velmy spokojny. ako ked prsi tak to biele svetlo je take slabsie ale ked su cesty suche tak som nadmieru spokojny. mal som cool blue a to bola somarina. http://www.autoledky.sk/Item/xenesis-trumatch-halogenove-ziarovky-h1/ Tak to čo máš na fotke vyzerá fakt perfektne ... koľko W sú tie Xenesis, 55W alebo viac? Mal si aj Osram cool blue hyper? Citovat
Balachar Odesláno 7. duben 2013 Odesláno 7. duben 2013 Hm tak to už se blíží jejich konec, bohužel očazenou čočku už neopraví nikdo... [upravil dne 6/4/13 23:46 od koblih69] ako to myslis? Určite narážal na výkon tých žiaroviek, preto sa aj ja pýtam na tie Watty, 55W je klasika a je to v pohode, 100W a viac sa príliš zahrieva a ničí konštrukciu svetlometu a s čočkou sa robí to, ako by si po nej prechádzal brúsnym papierom zvnútra Citovat
007Blackfranky Odesláno 7. duben 2013 Odesláno 7. duben 2013 Tieto su 55W na 12V ..... ako zatial som si nic take nevsimol ze by sa mi nicili svetla nedavno som to kontroloval lebo som narazil na temu ze mu roztapalo plast, ale tam staci ked ju zle osadi a je vysoky odpor a tym padom vysoky prud... Ja som snimi spokojny. jazdim kazdy den, Osram cool blue som mal ale nie hyper. a naproti tomu su xenesis neporovnatelne. s cool blue som nevidel v noci nic. Citovat
koblih69 Odesláno 7. duben 2013 Odesláno 7. duben 2013 Hm tak to už se blíží jejich konec, bohužel očazenou čočku už neopraví nikdo... [upravil dne 6/4/13 23:46 od koblih69] ako to myslis? Ty žárovky jsou nekvalitní Čína s mizernou životností ( cca 1/2 běžných žárovek) a svítivostí horší než třeba Night Breaker. Při troše hledání najdeš test v AutoBildu. Bohužel nekvalitní povrch skla uvolňuje výpary, které očazují vnitřek paraboly/čočky. Takže bez ohledu na to, že jsou to 55W k poškození stejně dojde. V extrému jsem viděl i vlákno propálené tím sklem ven... Nechápu že někdo vyhodí peníze za takový šmejd když jsou v prodeji kvalitní výrobky za výrazně nižší ceny, bez rizika škody... Citovat
007Blackfranky Odesláno 7. duben 2013 Odesláno 7. duben 2013 tak chlapci, dal som si tu namahu a siel som do garaze a kuknut blok ze kedy som ich kupil. takze xenesisi som kupil vstrede januara.... a teraz som bol pozret ziarovky ci náhodou niesu cierne, popraskane, roztopene alebo nieco podobne. su v takom stave ze by som ich znovu predal ako nepouzite. su uplne ciste a ako nove. mne je jedno ze su z ciny alebo z kanady. vsetko sa vyraba v cine. moja spokojnost je zatial vysoka. kto vie mozno za dva roky ociernia alebo sa vypalia ale teraz su jak nove ... Citovat
koblih69 Odesláno 7. duben 2013 Odesláno 7. duben 2013 Za dva roky ... na té parabole neuvidíš nic, na čočce taky ne. Je to vidět až po rozebrání světla. Lampa postupně slepne a nesvítí tak jako dřív... zbytečná diskuse Citovat
007Blackfranky Odesláno 7. duben 2013 Odesláno 7. duben 2013 Za dva roky ... na té parabole neuvidíš nic, na čočce taky ne. Je to vidět až po rozebrání světla. Lampa postupně slepne a nesvítí tak jako dřív... zbytečná diskuse odkial mas take info? vlastna skusenost ci?? Citovat
koblih69 Odesláno 7. duben 2013 Odesláno 7. duben 2013 Nazvěme to spíš vlastní debilita. Vlastní fotky nemám, výsledek téhle kvality je přibližně tento... Citovat
007Blackfranky Odesláno 7. duben 2013 Odesláno 7. duben 2013 a to je co za ziarovku.. xenesis to isto neni........ Citovat
koblih69 Odesláno 7. duben 2013 Odesláno 7. duben 2013 Proboha píšu ti, že foto nemám a že výsledek vypadal přibližně takto. Ale to neřeš, já se tady nebudu s nikým dohadovat, dej si tam co chceš je to tvoje auto... Citovat
007Blackfranky Odesláno 7. duben 2013 Odesláno 7. duben 2013 ale mal si xenesis?? ziarovky? to si nepisal.. a asi za jaky cas sa ti to stalo? Citovat
DERT123 Odesláno 7. duben 2013 Odesláno 7. duben 2013 Ja mam na aute xenesis H1 a som velmy spokojny. ako ked prsi tak to biele svetlo je take slabsie ale ked su cesty suche tak som nadmieru spokojny. mal som cool blue a to bola somarina. http://www.autoledky.sk/Item/xenesis-trumatch-halogenove-ziarovky-h1/ Tak to čo máš na fotke vyzerá fakt perfektne ... koľko W sú tie Xenesis, 55W alebo viac? Mal si aj Osram cool blue hyper? ja mam tie hyper ... belsie svetlo som zatial nenasiel ale svietivost nic moc hlavne za mokra Citovat
Balachar Odesláno 7. duben 2013 Odesláno 7. duben 2013 Asi mame rovnaku uchylku:D ... xenon je velke riziko, tak hladame co najbelsie svetlo aj na ukor svietivosti:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.