Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Guest Jirka12
Odesláno
Pozdravujem, stretol sa už niekto z váš s Osramami, ktoré boli fake? Našiel som totiž na top-auto.sk Osrami H1 Cool blue za necelých 11€ a Cool blue Hyper taktiež za necelych 11 a príde mi to proste málo ...:myslim

...to je běžná cena.. v kč se pohybují kolem 270,- a hyper kolem 340,-

[upravil dne 6/4/13 20:33 od Jirka12]

Odesláno
Judes,ale xenony vydrzia 10-krát tolko ako klasické ziarovky:aut

To máš pravdu že vydržia ale 10 žiaroviek je lacnejších ako jedna xenónová ;).

Odesláno
Hm tak to už se blíží jejich konec, bohužel očazenou čočku už neopraví nikdo...

[upravil dne 6/4/13 23:46 od koblih69]

ako to myslis?

Určite narážal na výkon tých žiaroviek, preto sa aj ja pýtam na tie Watty, 55W je klasika a je to v pohode, 100W a viac sa príliš zahrieva a ničí konštrukciu svetlometu a s čočkou sa robí to, ako by si po nej prechádzal brúsnym papierom zvnútra

Odesláno

Tieto su 55W na 12V ..... ako zatial som si nic take nevsimol ze by sa mi nicili svetla nedavno som to kontroloval lebo som narazil na temu ze mu roztapalo plast, ale tam staci ked ju zle osadi a je vysoky odpor a tym padom vysoky prud...

Ja som snimi spokojny. jazdim kazdy den, Osram cool blue som mal ale nie hyper. a naproti tomu su xenesis neporovnatelne. s cool blue som nevidel v noci nic.

Odesláno
Hm tak to už se blíží jejich konec, bohužel očazenou čočku už neopraví nikdo...

[upravil dne 6/4/13 23:46 od koblih69]

ako to myslis?

Ty žárovky jsou nekvalitní Čína s mizernou životností ( cca 1/2 běžných žárovek) a svítivostí horší než třeba Night Breaker. Při troše hledání najdeš test v AutoBildu. Bohužel nekvalitní povrch skla uvolňuje výpary, které očazují vnitřek paraboly/čočky. Takže bez ohledu na to, že jsou to 55W k poškození stejně dojde. V extrému jsem viděl i vlákno propálené tím sklem ven...

Nechápu že někdo vyhodí peníze za takový šmejd když jsou v prodeji kvalitní výrobky za výrazně nižší ceny, bez rizika škody...

Odesláno

tak chlapci, dal som si tu namahu a siel som do garaze a kuknut blok ze kedy som ich kupil. takze xenesisi som kupil vstrede januara.... a teraz som bol pozret ziarovky ci náhodou niesu cierne, popraskane, roztopene alebo nieco podobne. su v takom stave ze by som ich znovu predal ako nepouzite. su uplne ciste a ako nove. mne je jedno ze su z ciny alebo z kanady. vsetko sa vyraba v cine. moja spokojnost je zatial vysoka. kto vie mozno za dva roky ociernia alebo sa vypalia ale teraz su jak nove ...

Odesláno

Za dva roky :D ... na té parabole neuvidíš nic, na čočce taky ne. Je to vidět až po rozebrání světla. Lampa postupně slepne a nesvítí tak jako dřív... zbytečná diskuse :papa

Odesláno
Za dva roky :D ... na té parabole neuvidíš nic, na čočce taky ne. Je to vidět až po rozebrání světla. Lampa postupně slepne a nesvítí tak jako dřív... zbytečná diskuse :papa

odkial mas take info? vlastna skusenost ci??

Odesláno

Proboha píšu ti, že foto nemám a že výsledek vypadal přibližně takto. Ale to neřeš, já se tady nebudu s nikým dohadovat, dej si tam co chceš je to tvoje auto... :papa

Odesláno
Ja mam na aute xenesis H1 a som velmy spokojny. ako ked prsi tak to biele svetlo je take slabsie ale ked su cesty suche tak som nadmieru spokojny. mal som cool blue a to bola somarina.

http://www.autoledky.sk/Item/xenesis-trumatch-halogenove-ziarovky-h1/

Tak to čo máš na fotke vyzerá fakt perfektne ... koľko W sú tie Xenesis, 55W alebo viac?

Mal si aj Osram cool blue hyper?

ja mam tie hyper ... belsie svetlo som zatial nenasiel ale svietivost nic moc hlavne za mokra

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...