Misusbar Odesláno 25. listopad 2011 Odesláno 25. listopad 2011 Tak je na čase abych se tu taky představil:) auto už mám třetím rokem, je dovezené z Itálie. Rok výroby je 2003 je to 2,0HDi jsem s nim maximálně spokojenej, žádný tuning, jelikož se mi nelíbí nějaký přehnaný nárazniky atd. jediné co na tom je tak sportovní podvozek Eibach, který na něm už byl při koupi, podložky pod zadními koly 1,5 cm , přední sportovní vrtané kotouče OZ Zimmermann a přední světla angel eyes letos sem si do něj koupil sportovní filtr KN do originál air-boxu, týden zpátky jsem montoval xenon HID sadu tady je teď aktuální fotka: Citovat
Misusbar Odesláno 25. listopad 2011 Autor Odesláno 25. listopad 2011 tady z léta 2010 ještě na starých kolech r15 Citovat
Judes Odesláno 25. listopad 2011 Odesláno 25. listopad 2011 Tá prvá fotka super, je vydarená sekla by aj na pohľadnicu. Citovat
hYena Odesláno 26. listopad 2011 Odesláno 26. listopad 2011 Ahoj, vítej v klubu! První fotka je skvělá, opravdu ideální na pohlednici... Jinak s tvým názorem na tuning souhlasím. Hezké kola, možná trochu snížit, ztmavit skla, fajn optiku a to je asi vše... :-) Každopádně ať auto slouží i dál a mnoho šťastných kilometrů Citovat
Frozz Odesláno 26. listopad 2011 Odesláno 26. listopad 2011 Taky zdravím, máš to pěkný, první fotka moc hezká, ouragany 16\" sluší Citovat
Mizlerek007 Odesláno 26. listopad 2011 Odesláno 26. listopad 2011 ta první fotka je teda prestižní... na ouragánech je to fakt pecka... máš to pěkný, tak mnoho km přeji.. Citovat
Misusbar Odesláno 26. listopad 2011 Autor Odesláno 26. listopad 2011 díky, tady ještě jedna fotka Citovat
Misusbar Odesláno 26. listopad 2011 Autor Odesláno 26. listopad 2011 a tady jedna s Focusem:) Citovat
safi1 Odesláno 26. listopad 2011 Odesláno 26. listopad 2011 Vitaj pekna 206 uz len new zadne svetla z faceliftu alebo dake ledkove bud cervene alebo cierne... takto sa mi paci ako ju mas Citovat
Cinicman Odesláno 28. listopad 2011 Odesláno 28. listopad 2011 Nádherná 206ka a super fotky... vitaj... Citovat
Stuchy Odesláno 28. listopad 2011 Odesláno 28. listopad 2011 ahoj vítej mezi námi ta první fotka je krásná Ouragany jsou jedny z nej kol na peugeoty:) Citovat
praktik Odesláno 28. listopad 2011 Odesláno 28. listopad 2011 :cool:Vitaj a vela km bez nehody a problemov:super Citovat
Rejty Odesláno 12. srpen 2012 Odesláno 12. srpen 2012 tu první fotku sis měl stoupnou čelem k zádi vozu..byla by lepší...Ty se máš..u moře...chtěl bych bydlet někde v chorvatsku u moře¨ Citovat
hardhouse.trip Odesláno 2. leden 2014 Odesláno 2. leden 2014 Parádní kára ... jinak zdraví Hrabenov Citovat
Shaky Odesláno 2. leden 2014 Odesláno 2. leden 2014 Mas to hezky, motor je to paradni, kdyz se o nej staras, je temer nesmrtelnej. Tak at slouzi Citovat
hardhouse.trip Odesláno 2. leden 2014 Odesláno 2. leden 2014 Teď jsem si všiml že onen dotyčný vkladatel tu byl online naposledy přes 3/4 rokem......tak snad si to ještě někdy přečte... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.