bl4ze3en Odesláno 12. listopad 2011 Odesláno 12. listopad 2011 Dobrý den, rád bych se zeptal co je jištěno pojistkou 12, 30A. Mám takovýto problem stále se mi vybijí baterie 3-4dny klidového stavu vozidla a už nenastartuji. Začal jsem patrat po klidovém napětí zjistil jsem ze klidové napětí je 0,27A a tolerance je 0,025A-0,03A (měřeno multimetrem zapnuto na 10A a vloženo mezi + kabel jeden hrot na baterku + druhý hrot na očko +) vytahl jsem pojistku SH a klidové napětí spadlo na 0,02 coz by bylo dobré až na to že to vyřadilo centrální zamykání vozu a kodování( ručně zadavaný kod před startem vozu) takže vuz byl pořád odkodován, ale jinak startovalo svitilo troubilo stiralo vse jak ma. Tak jsem ji vratil a vše se vratilo zpět central šel a auto se zakodovalo ale i muj problem že klidove napětí je 0,27A tak jsem tahal pojistky dál a u pozice 12 (pojistka 30A) mi klidové napětí spadlo na 0,04A. Zkouška zařizení startuje svití troubí stírá zamyka. tak nevím na co je a jestli jeto zavažne treba to nebude mazat nebo neco podobneho tak si nevím rady nemohu sehnat moji pojistkovou skřín popsanou tak jsem se obratil na vás. Auto je peugeot 306 r.v 1996 1.4 55KW kontak Dumbbas@seznam.cz na foru jsem poprvé a nevím jak vyzvednout odpovědi děkuji mockrát předem za odpověď Citovat
Mirradh Odesláno 12. listopad 2011 Odesláno 12. listopad 2011 mazat to bude,olejové čerpadlo je poháněno od kliky řetězem,schéma zkusím pohledat Citovat
Benžík Odesláno 12. listopad 2011 Odesláno 12. listopad 2011 To, co jsi meril, neni napeti, ale proud. Jinak jsi to udelal dobre. Citovat
bl4ze3en Odesláno 12. listopad 2011 Autor Odesláno 12. listopad 2011 ja vim ze jsem to meřil dobře ale to mi nijak nepomohlo když nemohu dohledat co ta pojistka hlida :-( Citovat
bl4ze3en Odesláno 12. listopad 2011 Autor Odesláno 12. listopad 2011 ešte dotaz k věci co je ta pojistka SH ? Citovat
HonzaZ Odesláno 12. listopad 2011 Odesláno 12. listopad 2011 SH není pojistka. Říká se tomu shunt a je to v podstatě klema (propojení). Dej VIN a uvidíme co se nechá dohledat. Citovat
Andreww Odesláno 12. listopad 2011 Odesláno 12. listopad 2011 A kolik pojistek v té pojistkovce je? Je jich víc druhů... Citovat
Andreww Odesláno 13. listopad 2011 Odesláno 13. listopad 2011 Pořád to ukazuje 2 možnosti. Buď je tam 13 nebo 30 pojistek. Napiš počet. Citovat
bl4ze3en Odesláno 13. listopad 2011 Autor Odesláno 13. listopad 2011 novy poznatek je to slot 27 ne 12 a pojistek je vic jak 30 3 řady. prvni řada 16 slot 2řada 16slot, 3řada poloviční. mezi prvni a druhou je ta SH a je to neznačena pozice Citovat
bl4ze3en Odesláno 13. listopad 2011 Autor Odesláno 13. listopad 2011 http://www.auto-trejbal.cz/foto/velke/100911.jpg takhle vypada ale tohle je na rok 1997 a ja mam 1996 jinak je to ta sama Citovat
Andreww Odesláno 13. listopad 2011 Odesláno 13. listopad 2011 Pojistka číslo 27 je 30A a je pro relé ohřevu zadního skla a zpětných zrcátek. Našel jsem to v příručce, tak to tak snad bude. Citovat
bl4ze3en Odesláno 13. listopad 2011 Autor Odesláno 13. listopad 2011 a máže to být tím že mi chybí tlačitko vyhříváni zadních skel mam tam jen konektor ve stredovem panelu a zrcatka nemam vyhřivaná a to jsi našel ve sve přiručce nebo nekde na internetu chtel bych prosim to tu sdilet tu přiručku nebo aspon oskenovat tuto stranku stemito vysvetlivkami :-) jinak jestli je to ono tak Dekuji moc za vše a ty máš stejnou pojistkovou skřín a ešte porad se nevejdu do tolerance porat je ten proud 0.04 a tolerance je do 0.03 chtel bych ešte znat vaš nazor:-) Citovat
Andreww Odesláno 13. listopad 2011 Odesláno 13. listopad 2011 A co autorádio? Napájení paměti si taky něco vezme Citovat
bl4ze3en Odesláno 13. listopad 2011 Autor Odesláno 13. listopad 2011 Takže je vše v pořadku ? Tak moc dekuji ale stejnak bych chtel vědet proč se daji krajni pojistky v prvni rade posunout o jednu pozici dolu Citovat
Andreww Odesláno 13. listopad 2011 Odesláno 13. listopad 2011 Pojistka 1 je autorádio a 16 zapalovač. V jedné poloze jde napájení jen s klíčem na první polohu, v druhé poloze je napájení trvalé [upravil dne 13/11/11 17:56 od Andreww] Citovat
bl4ze3en Odesláno 13. listopad 2011 Autor Odesláno 13. listopad 2011 a jak mam vyřešit ten problem s tim ohřevem okna mam ho proste nechat vypojeny nebo co na tom mohl oodejit ze to odebira ? Citovat
bl4ze3en Odesláno 13. listopad 2011 Autor Odesláno 13. listopad 2011 Vypínač už tam nebyl od koupi vozu :-( Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.