pepek1985 Odesláno 7. listopad 2011 Odesláno 7. listopad 2011 Ahojte, neviete kde bz som mohol najst schému kluca na P307 ?? totiž to problem je v tom ze mi nevystreluje kluc... ked to otvorim akoby je tam ten cuplik ktorý sa ma stalcit aby kluc vystrelil, vyskocený alebo nieco take. ked som prisiel do obchodu s tým ci mi to nevedia opravit povedali ze spravia mi nove to puzdro co stoji 50e a to sa mi zda vela... dakujem Citovat
wojtěch Odesláno 7. listopad 2011 Odesláno 7. listopad 2011 myslím že tam je jenom pružinka která to otevírá.. a oni chtěli jenom za ten obal 50e? pohledej na foru jsou tady odkazy na ty obaly a určitě za nižší cenu.... Citovat
P607Olda Odesláno 7. listopad 2011 Odesláno 7. listopad 2011 Obal je za 600 Kč plus poštovné. Zkus vrakáč. tam jsem sehnal za 300. Ale pozor, jsou různé typy podle tišťáku a baterky a nezapomeň přehodit imobilizér. Opravit to obvykle nejde, jsou tam takové plastové čudlíky, které se ochodí/ulomí. Rozeber to a uvidíš. [upravil dne 7.11.2011 09:34 od P607Olda] Citovat
pepek1985 Odesláno 7. listopad 2011 Autor Odesláno 7. listopad 2011 to je to ze neviem ako to bolo povodné... na tom cupliku co sa stlaca su po stranach take dve -neviem ako to nazvat ,ktore by zrejme mali zapadnut do drazok,lenze ich tam neviem napasovat... Citovat
P607Olda Odesláno 7. listopad 2011 Odesláno 7. listopad 2011 No, já jsem to řešil na 1007, bylo to celé vyčvachtané. Uvnitř je pérko - neztratil jsi ho? Citovat
pepek1985 Odesláno 7. listopad 2011 Autor Odesláno 7. listopad 2011 co je to pérko?? je tam ten cuplik pod nim pruzinka.ten cuplik sa da otacat a na tom plaste su dve drazky kam by asi mali zapasovat tie male kridielka s toho cuplika, ale nepasuju tam..najlepsie by bolo keby tu ma niekto foto ako by to malo vypadat v povodnom stave... Citovat
P607Olda Odesláno 7. listopad 2011 Odesláno 7. listopad 2011 Pérko - to se hrozně těžko vysvětluje - vypadá to úplně jako pružinka:D Měl jsem to rozebrané, ale už si to tak nepamatuju. V každém případě, to pé...pružinku tam musíš nasadit v předepnutém stavu, aby měla sílu. Všiml jsem si taky, že provedení tohoto čudlíku se změnilo - ta náhrada už to měla jinak. Dej podrobné fotky, budeme \"hútať\". Citovat
pepek1985 Odesláno 7. listopad 2011 Autor Odesláno 7. listopad 2011 teraz som v praci kluc nemam pri sebe, ale po prichode domov cca okolo 15:00-15:30 nafotim jednotlive časti a potom spolu ako to mam a uvidime... dakujem zatial velmi pekne za snahu o pomoc... :) Citovat
pepek1985 Odesláno 7. listopad 2011 Autor Odesláno 7. listopad 2011 tu su fotky - je tu celkova fotka plastu potom fotka toho cupliku s pruzinkou a fotka plast spolu s cuplikom..ako to teda ma byt ?aky je princip ???? Citovat
pepek1985 Odesláno 7. listopad 2011 Autor Odesláno 7. listopad 2011 [Edited on 7/11/11 17:03 by pepek1985] Citovat
pepek1985 Odesláno 7. listopad 2011 Autor Odesláno 7. listopad 2011 [Edited on 7/11/11 17:06 by pepek1985] Citovat
pepek1985 Odesláno 7. listopad 2011 Autor Odesláno 7. listopad 2011 [Edited on 7/11/11 17:08 by pepek1985] Citovat
P607Olda Odesláno 7. listopad 2011 Odesláno 7. listopad 2011 Dej víc fotek, z různých stran, i ty ostatní díly - kovový klíč a horní víko. Citovat
wojtěch Odesláno 7. listopad 2011 Odesláno 7. listopad 2011 jak máš tu druhou fotku není to pérko zlomené?? Citovat
pepek1985 Odesláno 7. listopad 2011 Autor Odesláno 7. listopad 2011 urcite neni zlomene , este na konci ide sa naneho nasuva takyu kusocek ktorý sadne presne do tej diery Citovat
P607Olda Odesláno 7. listopad 2011 Odesláno 7. listopad 2011 Našel jsem i ty moje trosky, ale jsou docela jiné - tlačítko má výstupky jen na dolní hraně. Vycházej z toho, že při výměně baterky se tento mechanismus nemá rozpadnout, takže musí držet pohromadě i bez horního víka. Pokus se to sestavit - vypadá to, že výstupky nejsou naproti sobě, ale posunuté, takže pozor na polohu: - vlož kovový klíč, v přímé (vysunuté) poloze - shora zasuň tlačítko s pružinkou - kleštěmi zatoč tlačítkem proti směru tedy doleva, aby pružina vyvodila tah - pokus se vtlačit tlačítko, aby výstupky prošly horní destičkou a zapadly do kovového klíče Samozřejmě, to bude \"ježek v kleci\". Možná ten trik spočívá v tom, že při nasazování musí být kovový klíč v nějaké mezipoloze. Já jsem toto nedělal, protože jsem měl ten díl, který máš na první fotce, úplně zlomený, takže oprava nepřicházela do úvahy. A nově koupený obal byl už sestavený s klíčem, tlačítkem a pružinkou. Tak - hodně štěstí. Citovat
pepek1985 Odesláno 7. listopad 2011 Autor Odesláno 7. listopad 2011 dakujem moc, skusim to... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.