Honza z Nera Odesláno 5. listopad 2011 Odesláno 5. listopad 2011 Zdarec. Pro svého mladšího syna hledám dárek k Vánocům v podobě tohoto autobusu. http://www.neoplan.info/neoplan-jumbocruiser-n138-4_cs.php Bohužel mám asi smůlu. K hledání jsem použil pana Gůgla, aukro cz a com a kdoví co ještě a nikde nic. Jsem přesvědčen, že model někde existuje, protože podobný jsem před lety viděl někde na prodejně, ale . . . Prosím tedy zběhlejší návštěvníky fora o pomoc. Měřítko modelu je docela jedno, důležité je aby model byl pevný, nejlépe kovový. Prostě žádná \"čína\". Díky Honza P.S. Původní přání znělo: \"tatínku, tatínku kloubový nízkopodlažní dvoupatrový\" . . . . sic :myslim \"Jasně synu\" říká ježíšek, \"to nebude žádný problém\" Citovat
marko306 Odesláno 5. listopad 2011 Odesláno 5. listopad 2011 na začiatku je hneď starší typ neoplanu, ale neviem (nerozumiem)či sa dá nejak objednať http://www.google.sk/search?hl=sk&q=mini+NEOPLAN+N138/4+%22jumbocruiser%22&gs_sm=e&gs_upl=2686l14549l0l15979l6l6l0l0l0l0l129l581l4.2l6l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&biw=1366&bih=661&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi Citovat
Honza z Nera Odesláno 5. listopad 2011 Autor Odesláno 5. listopad 2011 tak obrázky z googlu mám taky, ale toho prodejce ne a ne Citovat
kujon106 Odesláno 5. listopad 2011 Odesláno 5. listopad 2011 A nastačil by NEkloubový? http://www.ebay.com/itm/OOC-44203-Neoplan-City-Liner-HARRIS-COACHES-/120792871566?pt=UK_ToysGames_DiecastVehicles_DiecastVehicles_JN&hash=item1c1fd0f28e Citovat
kujon106 Odesláno 5. listopad 2011 Odesláno 5. listopad 2011 A nebo jednopodlažní kloubový? http://www.ebay.com/itm/Siku-1893-Neoplan-Gelenkbus-1-87-Frankreich-RATP-NEU-/360380901595?pt=Spielzeugautos&hash=item53e86028db Citovat
AnotherOne Odesláno 5. listopad 2011 Odesláno 5. listopad 2011 http://www.swapmeetmodels.co.uk/43935-neoplan-jumbo-cruiser-cast-model-coach-white-grey-with-roof-1971-143rd-scale-p-6782.html Citovat
Honza z Nera Odesláno 5. listopad 2011 Autor Odesláno 5. listopad 2011 AnotherOne: děkuji, cena je teda poněkud větší, ale což, pohovoříme s Ježíškem Jinak samozřejmě i jiný autobus bude stačit, ale když vím, že někde je, ale nedaří se tak to zkusím zde. Jsem rád, že je kam se obrátit Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.