Chajda Odesláno 3. listopad 2011 Odesláno 3. listopad 2011 Předem říkám že se jedná o Volkswagen Touran, ale třeba mi někdo poradí. Jde o to, že asi před týdnem se začali někde zpředu auta ozývat zvuky, typu nějakého drnčení, ale ted je to čím dál víc, a dělá to pouze když auto jede rovně, nebo doleva, při zatočení doprava se nic neozývá. Nevím jak drnčení popsat, jako kdyby byl volný nějaký plast a drhnul o vzorek kola nebo tak, ale na pohled nic vidět není. A dělá to při rychlosti tak nad 40km/h. Nemohlo by to být něco v kole, kloub apod. ?? Takže pokud by někoho něco napadlo co by to mohlo být, sem s tím. Děkuji za každou radu. Citovat
Laďa Odesláno 4. listopad 2011 Odesláno 4. listopad 2011 http://www.vw-club.cz/viewforum.php?f=262 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.