ozzy56 Odesláno 16. říjen 2011 Odesláno 16. říjen 2011 vyměň tu levou mlhovku a starou prodej--zbytečně to kazí vzhled auta:myslim Citovat
marko306 Odesláno 16. říjen 2011 Odesláno 16. říjen 2011 Čo som ti vravel, že to dáš až inokedy tie fotky? Ale si ju naglancoval, leskne sa jak psovi gule:D Citovat
oni Odesláno 16. říjen 2011 Autor Odesláno 16. říjen 2011 jj ta leva mlhovka je dovna, ale koukal jsem na to a prijde mi ze je jen zabrasena ze vnitr, musim na to poradne mrknout, jestli neni nekde netesna. ja vim,ale stale prselo a az ted se udelalo krasne a mohl jsem to jen umejt.. Citovat
zabit Odesláno 17. říjen 2011 Odesláno 17. říjen 2011 no fuuuuuuuj to je hnusny auto ... to mas za to jak jsi se na me vys... Citovat
oni Odesláno 17. říjen 2011 Autor Odesláno 17. říjen 2011 :D kamarade me nenaseres... me ne.... Citovat
Stuchy Odesláno 18. říjen 2011 Odesláno 18. říjen 2011 to je normální taky mi jedna mlhovka takhle začíná buď si s tím hrát a 1000 smirkem to vybrousit a nebo koupit novou u etitu přes mě DEPO 900 a VALEO 1200 kč Citovat
oni Odesláno 18. říjen 2011 Autor Odesláno 18. říjen 2011 no ja ji nejdriv zkusim rozdelat, pac z venku je krasne cista, ona je zasrana ze vnitr.. ono celej ten predek musim dat do kupy, jsou tam povoleny spodni uchyty narazniku, mrizka ja vypadla, tu musim asi sehnat novou,pac se mi zda,ze je v jednom miste ulomena. Citovat
Stuchy Odesláno 18. říjen 2011 Odesláno 18. říjen 2011 ještě doporučuji lízátko ze 607 to auto to neskutečně zvedne kdyby jsi měl zájem u mě ve vlákně je číslo na týpka co je za 300 prodává Citovat
oni Odesláno 18. říjen 2011 Autor Odesláno 18. říjen 2011 jj to budu chtit urcite to lizatko co mas ty, to vypada luxusne.. po cisle mrknu.. dik Citovat
oni Odesláno 18. říjen 2011 Autor Odesláno 18. říjen 2011 takze to ten lvicek ten kolicek musi mit nekde v nozisce ne? ja ty diry mam strasne nizko a kdyz koukam,ze tady ten lev je krasne ve prostred.. takze rikas,ze je to presne ten, co je na 406 od roku 2003? kdyz tak mi sem hod nebo do u2u cislo na toho borce s lizatkem.. [upravil dne 18/10/11 20:37 od oni] Citovat
oni Odesláno 18. říjen 2011 Autor Odesláno 18. říjen 2011 a co ty to mas za lvicka? ja bych stejne nejradsi tam nemel nic,ale to zadelat,to je na celolak dveri... Citovat
Jacobsoon Odesláno 18. říjen 2011 Odesláno 18. říjen 2011 to se mi tam teda více líbí ten co tam má než tenhle.. na ten prostor je tam na moje gusto až moc velkej Citovat
oni Odesláno 18. říjen 2011 Autor Odesláno 18. říjen 2011 ten original pod tim cernym plastem vid? me taky covece, mohl by mi nekdo zjistit,kolik stoji u peugeotu? Citovat
Charlie 1 Odesláno 18. říjen 2011 Odesláno 18. říjen 2011 ten lev mám 2003 je tenhle Kód: 7810J3 Výrobce: Originální díl Běžná cena: 436 Cena bez DPH: 327 Kč Cena s DPH: 393 Kč Citovat
oni Odesláno 18. říjen 2011 Autor Odesláno 18. říjen 2011 a cena toho origo do roku 2003 v tom ramecku? dekuju... Citovat
Stuchy Odesláno 19. říjen 2011 Odesláno 19. říjen 2011 731848179 - to je číslo na toho týpka na lízátko.... jinak dej tam ten origo znak z 2003 origo je origo Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.