oni Odesláno 11. říjen 2011 Autor Odesláno 11. říjen 2011 tak tohle jsem mel presne u 306tky, 120 kilaku na zebrave oko, pak natankovano klidne i za 500 a voko sviti porad .. Jo a jak na hlavici radici paky prosim? koukal jsem na to nechtel jsem to nejak domrvit. na ty tycce pod hlavici je nejaka tvrda sediva guma jeste nasazena nebo co to je,tak jsem se bal,abych neco neurval. [upravil dne 11/10/11 07:38 od oni] Citovat
Stuchy Odesláno 11. říjen 2011 Odesláno 11. říjen 2011 jinak poznatek od oka do plna když natočíš VERVU tak to máš tak za 2600 Kč jenom aby jsi měl představu rozvody ti seženu když budeš chtít u elitu SKF 2800 , INA 3100 , CONTINTEC(continental , který doporučuji) 3400 Kč ve všech vodní pumpa ,kladky a rozvodový řemen....jinak doporučuji ještě vyměnit klínový řemen Citovat
733thunder Odesláno 11. říjen 2011 Odesláno 11. říjen 2011 Hlavica riadiacej paky by mala byt len nasunuta. Citovat
marko306 Odesláno 11. říjen 2011 Odesláno 11. říjen 2011 U HDi sa nedoporučuje jazdiť na rezerve, lebo môžeš pridreť čepadlo v nádrži. Aspoň tak som sa ja niekde tu na fóre dočítal. Citovat
Stuchy Odesláno 11. říjen 2011 Odesláno 11. říjen 2011 U HDi sa nedoporučuje jazdiť na rezerve, lebo môžeš pridreť čepadlo v nádrži. Aspoň tak som sa ja niekde tu na fóre dočítal. o stránku dřív už jsem tu o tom psal tudíž naprostá pravda a taky kdyby ti došla tak odvzdušňovat to bych to fakt nechtěl Citovat
oni Odesláno 11. říjen 2011 Autor Odesláno 11. říjen 2011 Dobra, dobra, hladove oko teda praktikovat nebudu. Ty rozvody budu jeste resit, ale hned to jen tak asi nebude. Ono clovek si rekne ze ma 60 na auto a pak to je skoro dalsich 20 na vrch. je to na prd no... Zitra prihlaseni,pojistka,eko dan. clovek na to pred prodejem vubec nemysli nebo teda ja aspon ne...:roll Citovat
marko306 Odesláno 11. říjen 2011 Odesláno 11. říjen 2011 Viem o čom hovoríš. Ja som síce nad tým trošku rozmýšľal, ale som sa trošku prerátal. Odložil som si 1000€ a už mi zostalo niečo cez 300 a to nemám ešte zimné gumy cca 400€ a na druhý rok chcem meniť brzdy, tam pôjde cca ďalších 300€. Ale čo už vedel som do akého auta idem Citovat
Stuchy Odesláno 11. říjen 2011 Odesláno 11. říjen 2011 vím o čem mluvíš kupoval jsem auto za 84000 a kdybych to sečetl tak jsem na 115 000 a jsem konečně spokojenej Citovat
Medvěd Odesláno 11. říjen 2011 Odesláno 11. říjen 2011 Že kupní cena není nikdy cenou konečnou je přece známej fakt - auto se většinou neprodává jako okamžité rozhodnutí, ale předchází mu nějaký vývoj, kdy původní majitel uvažující nad změnou povozu omezuje investice do současného auta jen na nejdůležitější věci, zbytek nechává na budoucím majiteli a ušetřené kačky střádá právě na opravy vozítka nového. Auto v 1* stavu o 20% dražší než běžně inzerované šunky totiž běžnej českej kupec stejně neocení - stačí se podívat i na komenty u inzerátů tady na fóru. Když kupuju auto, počítám vždycky s následnou investicí kolem 30 000,- Kč a zatím mi to většinou s odřenýma ušima vychází. Koupit auto za 60 a nemít v záloze ani na výměnu rozvodů je pro mě nepochopitelná situace. [upravil dne 11/10/2011 23:11 od Medvěd] Citovat
John Odesláno 12. říjen 2011 Odesláno 12. říjen 2011 Tak tak osobně jsem před nějakou dobou kupoval svoje coupé v dost dobrém stavu (taky bylo dražší o pár desítek tisíc jak většína inzerovaných na netu s nejasným původem atd) a stejnak si o drobný servis který s km přijdou řekl a je potřeba třeba rozvody.. dneska mu dám komplet brzdy a s velkýma investicema je na chvili klid.. nikdy bohužel člověk nemůže počítat že koupí auto za xx tis a že do něj nedá ani korunu... to platí fakt jen u fung nových aut a ani tam už někdy to pravda není. Citovat
zabit Odesláno 12. říjen 2011 Odesláno 12. říjen 2011 doufam ze toho zebraka privezes v patek ukazat, to okno urcite pojistit na 10000 protoze sklo treba stoji 5000+ - ale jeste potrebujes na vymenu vetsinou ten plastovej lem kolem nej, ten se vetsinou rozlame kdyz se to meni, lepidlo, a praci a ses na 8000+ - rikam z vlastni zkusenosti, od ty doby mam pojisteni na 10000 a obcas to chce do toho okna prastit a nechat vymenit aby se ti to vyplatilo. ja se svym zebravym okem radsi nejezdim, jak zacne svitit tak sup k pumpe, jak bylo driv psano najel jsem jednou 50km a byl jsem nervozni ze uz radsi nikdy vice. a nevim co si stezujes vydelavas ted miliony tak se neboj je investovat Citovat
oni Odesláno 12. říjen 2011 Autor Odesláno 12. říjen 2011 to zabit: tak patek je jistej. po jedny hodine budu v pardubkach. Citovat
zabit Odesláno 12. říjen 2011 Odesláno 12. říjen 2011 super, dame sraz asi v AFI a nebo se mi nejdriv nekde ukazes s mazlikem ? Citovat
oni Odesláno 12. říjen 2011 Autor Odesláno 12. říjen 2011 hele ja bych sel do dydy na pizzu a aspon uvidim ten zku..enej ustav... Citovat
zabit Odesláno 12. říjen 2011 Odesláno 12. říjen 2011 okej, tak az auta nechame u menzy a skocime do dydy, ja budu asi v knihovne s notasem, tak das vedet az budes v PCE Citovat
oni Odesláno 14. říjen 2011 Autor Odesláno 14. říjen 2011 chlapi, potrebuju poradit s tim webastem... Nejakej jsem nepochopil jeho ovladani. z prva se zeptam. to topeni ohriva jenom vzduch nebo i vodu? pak pro rozvod tepla pouziva ventilator normalniho topeni v aute? nema tento ventilator velkej odber proudu? kvuli baterce. a pak vlastni zapnuti. vypnuti jsem pochopil,ze i kdyz ho vypnu,tak jeste chvilku topi. ale kdyz ho zapnu,tak dlouho jen huci a cvaka a nic,tak jsem ho vypnul, znova zapnul a hned zacal topit. topi suprove,ale chtel bych v tom mit jasno, abych jedno rano nemel v pr... baterku. Citovat
oni Odesláno 15. říjen 2011 Autor Odesláno 15. říjen 2011 a jeste jedna vec? kdyz auto dlouho stoji,treba pres noc, tak se mi zase jakoby resetuje klimoska, pak kdyz rano chci zapnout webasto,tak nefouka,pac neni nastavenej vetrak a je tam nastavenou auto a AC, cim to je, jinak jsem prisel,ze webasto je pripojeno na vodni okruh,takze ohriva vodu v motoru a funguje,akorat to zapinani mi neni stale jasne... Citovat
oni Odesláno 16. říjen 2011 Autor Odesláno 16. říjen 2011 resim jeste tedka zadni znak, je uz dost oloupanej, mam jeste jeden znaka zjistili jsem ze na naovy modeli 406 se daval,ale dirky jsou jinak. kazdopadne napis peugeot a 406 pujde pryc, ale poradte co se znakem. ani ten znak bych tam mit nemusel,ale co misto direk kdyz to nechci zavarit ani lakovat... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.